Мережа фастфудів Subway почала приймати BTC

Мережа фастфудів Subway почала приймати BTC

Популярні заклади швидкого харчування активно інтегрують біткоїн.

Найбільша франчайзингова мережа фастфудів Subway почала приймати біткоїн та використовувати Lightning Network. Про це повідомляє CoinTelegraph.

У компанії протестували нову технологію у Берліні та задоволені результатами. Під час пілотного застосування було успішно проведено понад 120 BTC-транзакцій. Subway планує розширити використання цієї платіжної опції на інші міста та країни.

Оголошення у мережі Subway. Джерело: CoinDesk.
Оголошення у мережі Subway. Джерело: CoinDesk.

Повідомляється, що Subway вперше спробував біткоїн-платежі ще 13 років тому. Проте масштабне використання BTC ускладнювалося транзакційними витратами (комісіями), що становили порівняно значну частку від недорогих фастфуд-продуктів. З розвитком Lightning Network комісії знизилися до мінімуму (менше одного центу), тому використання BTC мережею стало доцільнішим.

Переваги використання BTC

Власники закладів Subway активно заохочують використання BTC під час оплати за продукти мережі. Так, запроваджено додаткові знижки у розмірі 50% для всіх відвідувачів, що нададуть перевагу Lightning Network, а не банківським карткам.

Слід зазначити, що біткоїн-платежі через Lightning Network традиційно є швидшими, дешевшими та захищенішими порівняно з іншими альтернативами. Один із власників франшизи Даніель Гінце підкреслює, що такі заходи мають дозволити максимальній аудиторії переконатися у перевагах BTC як оптимальної грошової системи.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Досвід McDonald’s

Інша популярна мережа закладів швидкого харчування McDonald’s також нещодавно повідомила про інтеграцію біткоїн-платежів у свої заклади у швейцарському Лугано. Практична реалізація також запроваджена за допомогою Lightning Network. Значна конкуренція між лідерами ринку сприяє активнішому застосуванню BTC.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023