Глава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юрі

Глава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юрі

Автомобіль через аукціон Sotheby's продав український артист Андрій Данилко, а всі гроші підуть на створення центру реабілітації та протезування.

Український музикант Андрій Данилко продав на аукціоні в Лондоні автомобіль моделі Rolls-Royce Silver Shadow, який раніше належав вокалісту гурту Queen Фредді Мерк'юрі. Покупцем виявився засновник та генеральний директор біткоїн-біржі WhiteBIT Володимир Носов, який і повідомив про своє придбання в Instagram.

Глава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юріГлава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юріГлава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юріГлава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юрі

Аукціон Sotheby's відбувся 5 листопада у Лондоні. Машину придбали за 250 000 фунтів стерлінгів (близько $284 000). Зібрані кошти підуть на створення сучасного центру реабілітації та протезування Superhumans Center, який розпочне роботу на початку 2023 року.

Чим цікавий цей автомобіль

Автомобіль Rolls-Royce Silver Shadow випущений 1974 року. Саме на цьому авто фронтмен групи Queen Фредді Мерк'юрі їздив до останніх днів життя.

Попри майже 50-річний вік, машина у гарному стані. Данилко раніше зізнався, що на авто Мерк'юрі він жодного разу не їздив. За словами артиста, він не ввозив Rolls-Royce в Україну через проблеми з розмитненням, і всі роки сплачував місце на парковці в Лондоні.

Інші покупки WhiteBIT

Наприкінці травня український гурт Kalush Orchestra, який став переможцем пісенного конкурсу «Євробачення-2022», продав свою нагороду через аукціон за $900 000.

Її новим володарем стала біткоїн-біржа WhiteBIT. Кошти, одержані за кришталевий мікрофон, планували спрямувати на потреби української армії.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023