Глава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юрі

Глава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юрі

Автомобіль через аукціон Sotheby's продав український артист Андрій Данилко, а всі гроші підуть на створення центру реабілітації та протезування.

Український музикант Андрій Данилко продав на аукціоні в Лондоні автомобіль моделі Rolls-Royce Silver Shadow, який раніше належав вокалісту гурту Queen Фредді Мерк'юрі. Покупцем виявився засновник та генеральний директор біткоїн-біржі WhiteBIT Володимир Носов, який і повідомив про своє придбання в Instagram.

Глава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юріГлава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юріГлава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юріГлава WhiteBIT купив Rolls-Royce Фредді Мерк'юрі

Аукціон Sotheby's відбувся 5 листопада у Лондоні. Машину придбали за 250 000 фунтів стерлінгів (близько $284 000). Зібрані кошти підуть на створення сучасного центру реабілітації та протезування Superhumans Center, який розпочне роботу на початку 2023 року.

Чим цікавий цей автомобіль

Автомобіль Rolls-Royce Silver Shadow випущений 1974 року. Саме на цьому авто фронтмен групи Queen Фредді Мерк'юрі їздив до останніх днів життя.

Попри майже 50-річний вік, машина у гарному стані. Данилко раніше зізнався, що на авто Мерк'юрі він жодного разу не їздив. За словами артиста, він не ввозив Rolls-Royce в Україну через проблеми з розмитненням, і всі роки сплачував місце на парковці в Лондоні.

Інші покупки WhiteBIT

Наприкінці травня український гурт Kalush Orchestra, який став переможцем пісенного конкурсу «Євробачення-2022», продав свою нагороду через аукціон за $900 000.

Її новим володарем стала біткоїн-біржа WhiteBIT. Кошти, одержані за кришталевий мікрофон, планували спрямувати на потреби української армії.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024