Core Scientific та Block хочуть урізноманітнити ринок ASIC-майнерів

Core Scientific та Block хочуть урізноманітнити ринок ASIC-майнерів

Нове обладнання від компанії Block містить 3-нанометрові чипи та забезпечує хешрейт на рівні 15 EH/s.

Майнінгова компанія Core Scientific додала до своїх потужностей нове майнінгове обладнання виробництва компанії Block. Ця ініціатива має сприяти децентралізації майнінгового ринку, пише Bitcoin Magazine.

Угода передбачає інтеграцію у дата-центри Core Scientific нового майнінгового обладнання ASIC Block з 3-нанометровими чипами, виготовленого підрозділом Block Proto. Core Scientific, лідер у галузі майнінгу біткоїнів, стала першою компанією, яка інтегрувала нову технологію ASIC Block у свої операції. Ці 3-нм чипи забезпечують хешрейт приблизно 15 EH/s.

«Ця угода є гарним прикладом того, що наші продукти для майнінгу сприятимуть розвитку та децентралізації майнінг-індустрії. Core Scientific відома своїми високими стандартами операційної досконалості, розвиненою інфраструктурою та глибоким досвідом у майнінгу. Ми раді відкрити нові горизонти, об'єднавшись з провідним оператором для створення унікального, індивідуального рішення для майнінгу з використанням наших ASIC», - заявив керівник команди Block Proto Томас Темплтон.

Команда Proto розробила модульну майнінг-платформу на базі свого чіпа для підвищення ефективності, надійності та безвідмовної роботи. Це має на меті спростити вимоги до інфраструктури та оптимізувати операційні ресурси в центрах обробки даних, зосередившись на стійкості шляхом інтеграції з існуючою інфраструктурою.

Що відомо про Core Scientific

Core Scientific – це майнінгова компанія, яка базується в Сіетлі та була заснована у 2017 році Даріном Файнштейном і Майком Левіттом. Вони мали на меті створити компанію, яка б поєднувала передові технології майнінгу та штучного інтелекту (ШІ) з ефективним використанням енергетичних ресурсів, щоб забезпечити надійні та високопродуктивні рішення.

Під час кризи 2022 року стала банкрутом, та завдяки значному зростанню курсу біткоїна і хешпрайсу на початку 2024 року майнер вийшов з процедури банкрутства та знову розмістив акції на біржі Nasdaq. У Core Scientific також заявили, що володіють і управляють інфраструктурою потужністю 724 МВт, що є найбільшим показником серед публічних майнерів у Північній Америці.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розробка чипів компанією Block

Block успішно завершила розробку 3-нанометрового чипа для майнінгу ще у квітні. За словами представників компанії, ці чипи демонструють конкурентоспроможну продуктивність завдяки використанню сучасних напівпровідникових матеріалів.

Окрім чипа, Block також оголосив про розробку повної «системи майнінгу біткоїнів», спрямованої на розв'язання проблем, з якими стикаються майнінг-оператори, і підтримку децентралізації майнінгу.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024