Чому інституційним біткоїн-інвесторам потрібні оптимізовані мережі

Чому інституційним біткоїн-інвесторам потрібні оптимізовані мережі

Установи, які взаємодіють з Біткоїном та працюють на ньому, потребують надійної та потужної інфраструктури.

У міру того, як Біткоїн все більше інтегрується в економіку, інвестори усвідомлюють важливість масштабованості. Біткоїн-інвесторів особливо цікавить потенціал цього цифрового активу для трансформації не лише роздрібних установ та особистих фінансів, а й діяльності великих установ. Для фінансового та технологічного сектору Біткоїн – це нова сфера, яка здатна змінити способи переміщення фінансів. Існують важливі фактори, які інституційні інвестори повинні враховувати щодо мережної інфраструктури, щоб підтримувати Біткоїн у широкому масштабі.

Чому інституційним біткоїн-інвесторам потрібні оптимізовані мережі

Зростання Біткоїна схоже на ранні часи Інтернету. Швидкість, з якою суспільство приймає Біткоїн, потребує ефективних оновлень мережевої інфраструктури. Фінансова безпека має першорядне значення, а швидкість передачі має важливе значення для ефективної інтеграції Біткоїна у великі установи. Оптимальна продуктивність мережі надає інституційним біткоїн-інвесторам такі переваги:

 • підвищена швидкість транзакцій;
 • підвищена безпека;
 • більш стійке використання енергії;
 • можливість проводити масштабні операції із біткоїном.

Оновлення мережевої інфраструктури є стратегічною необхідністю для переходу на Біткоїн у великих масштабах. Ринок Біткоїна унікальний своєю волатильністю, і для того, щоб за ним встигати, необхідне швидке та стабільне мережеве з'єднання. Біткоїн може значно диверсифікувати інституційний інвестиційний портфель, але необхідно усвідомлювати вимоги, необхідні для того, щоб зробити це у ширшому чи навіть глобальному масштабі.

Стабільність мережі

Як інституційний інвестор, ви, ймовірно, вже працюєте в налагодженій мережі. Великі компанії зазвичай мають власні сервери для підтримки стабільності та постійної роботи мережі. Це дуже важливо для безперебійної роботи, у тому числі інвестицій у біткоїн.

Інфраструктура блокчейну потребує певного рівня стабільності мережі через великі обсяги транзакційних даних, які зберігаються у кількох базах даних у розподіленому реєстрі. Біткоїн використовує технологію блокчейну, щоб гарантувати практично неможливість злому або пошкодження даних. Щоб переконатися, що ваша мережа є достатньо стабільною для передачі даних між вузлами, вам необхідно мати:

 • масштабоване програмне забезпечення для блокчейну, таке як IBM Blockchain;
 • надійні внутрішні чи зовнішні сервери, такі як Canton Network;
 • достатнє обладнання, таке як надійні відеокарти та процесори;
 • стабільний, швидкий інтернет

Швидше за все, у вас буде кілька пристроїв у мережі, що взаємодіють один з одним одночасно, тому дуже важливо мати стабільний Інтернет для бізнесу. Пропускної здатності має бути достатньо для постійної передачі та зберігання великих обсягів даних на внутрішніх та зовнішніх серверах.

Спостереження за показниками продуктивності

Обираючи інтернет-провайдера, апаратне та програмне забезпечення для інституційного інвестування в біткоїн, необхідно перевіряти ключові показники продуктивності, такі як втрата пакетів та джиттер. Втрата пакетів – це коли частина даних не доходить до одержувача. Великі обсяги даних легше передаються мережами, якщо їх розбити на частини або пакети. Однак деякі з цих пакетів можуть бути втрачені або пошкоджені, якщо обладнання недостатньо потужне, у програмному забезпеченні є баги або мережа інтернет-провайдера перевантажена.

Ви також можете зіткнутися з джиттером, коли деякі пакети надходять із затримкою. Для інвестицій у біткоїн це є проблемою. Потрібні надійні, стабільні мережі, які не виходять із ладу. Цю проблему можна вирішити, оновивши своє обладнання, розмістивши свої мережі локально або співпрацюючи з надійним інтернет-провайдером із низьким рівнем втрат пакетів та джиттера.

Споживання енергії

Інституційний біткоїн обтяжливий не тільки з погляду навантаження даних, а й енерговитратний. Споживачі дедалі більше цікавляться прихильністю бізнесу до сталого розвитку, тому пошук альтернативних джерел енергії для видобутку біткоїна та інвестицій може стати стратегічним кроком. Використовуючи енергоощадні рішення, такі як сонячна енергія, ви зможете отримати такі переваги:

 • зниження витрат на електроенергію та збільшення прибутку;
 • постійний доступ до багатих джерел енергії без переривання інвестицій у біткоїн;
 • незалежність від основної енергосистеми, що дозволяє бути самодостатніми та мати перевагу перед конкурентами.

Потенціал сонячної енергії, здатний зробити революцію в майнінгу та торгівлі біткоїном, відчутний. Наразі цей підхід оптимізують, щоб використовувати більше фотоелектричної енергії з меншими сонячними відходами. Як тільки ці проблеми будуть вирішені, використання сонячної енергії для Біткоїн-транзакцій стане найкращим способом скоротити викиди вуглекислого газу та знизити залежність від енергосистеми. Це може забезпечити установам стійкість і стабільність, необхідні для забезпечення довгострокової життєздатності Біткоїна.

Хмарні рішення

Якщо ви хочете використовувати зовнішні мережеві рішення для інституційних інвестицій у біткоїн, обов'язково ретельно перевірте компанію. Хмарні рішення можуть бути менш енергомісткими та дорогими, ніж створення власних безпечних мереж на території підприємства. Однак вони повинні бути настільки ж безпечними, щоб інвестиції в біткоїн також залишалися безпечними та масштабованими. Наприклад, Google Cloud та Voltage об'єдналися для створення глобальних рішень Lighting Network. Вони пропонують недорогі хмарні послуги, які масштабуються та здатні передавати дані по всьому світу. Подібні рішення встановлюють стандарти надійної хмарної передачі біткоїна.

Приділяйте особливу увагу швидкості, безпеці та масштабованості

Стабільна мережа також повинна бути швидкою. Ваш інтернет-провайдер повинен забезпечувати високу швидкість інтернет-трафіку. Робота з надійними партнерами або хостинговими серверами на місцях – найкращий спосіб забезпечити безпеку інституційних інвестиційних біткоїн-транзакцій. Масштабні інвестиції вимагають такого рівня масштабованості, який Біткоїн-індустрія лише починає впроваджувати. Обов'язково перевіряйте кожну організацію, з якою ви збираєтеся працювати, та регулярно оновлюйте обладнання та програмне забезпечення. Завдяки цьому з інституційними інвестиціями в біткоїн не виникне труднощів у міру вашого просування у майбутнє фінансів.

Це гостьовий пост Майлза Олівера. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024
Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Розробники програмного забезпечення Біткоїна працюють над покращенням взаємодії з питань безпеки. Bitcoin Magazine 10 липня 2024