Trezor представив новий гаманець

Trezor представив новий гаманець

Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert.

Виробник апаратних гаманців Trezor в межах заходу BTC Prague 2024 представив нові продукти: нову флагманську модель Safe 5 і програму Trezor Expert. Про це повідомляє The Block.

Пристрої Trezor мають відкритий вихідний код, що означає, що вони більш відкриті для спільноти та проходять аудит, тому вразливості можуть бути виявлені та виправлені швидше.

Як розповіли під час презентації, Trezor Safe 5 – це апаратний пристрій, має більший кольоровий сенсорний екран з тактильним зворотним зв'язком, новий захисний елемент, призначений для захисту конфіденційної інформації та виконання криптографічних операцій, а також вдосконалений процес резервного копіювання з 20 слів. Виробник зауважив, що захисний елемент Trezor Safe 5 має сертифікат EAL 6+, який підтверджує, що чип пройшов ретельне тестування і може протистояти складним атакам.

Ціна Trezor Safe 5 становить $169. Новий гаманець буде доступний у чотирьох кольорах. Версії тільки для біткоїнів і Black Graphite доступні за попереднім замовленням і будуть доставлені в липні. Версії Green Beryl і Violet Ore будуть доступні до середини серпня.

Разом із презентацією нового флагмана виробник оголосив про запуск Trezor Expert. Це персональні консультації з клієнтами, покликані допомогти покупцям налаштувати гаманці. Вартість цієї послуги складе $99. При цьому консультант не отримає доступ до даних клієнта.

Що відомо про виробника гаманців Trezor

Виробником апаратних гаманців Trezor є чеська фірма SatoshiLabs. Її перша модель Trezor Model One вийшла у світ ще у 2013 році.

Останній гаманець Trezor Safe 3 компанія презентувала у жовтні 2023 року. Сам пристрій інтегрували з мобільним застосунком Trezor Suite, він підтримує біткоїн і низку криптовалют. Купити його можна за $79.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Атака хакерів на Trezor

На початку 2024 року хакери атакували сторонні платформи служби підтримки Trezor, внаслідок чого постраждали 66 000 даних клієнтів компанії. Проте зловмисникам не вдалося викрасти жодних цифрових активів.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024