Block показав бета-версію біткоїн-гаманця BitKey

Block показав бета-версію біткоїн-гаманця BitKey

Пристрій оснащено сенсором відбитків пальців, що додає йому додатковий рівень захисту.

У середу, 4 жовтня, компанія Джека Дорсі Block уперше показала новий апаратний гаманець BitKey, який наразі проходить стадію бета-тестування. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Представлені зображення дають можливість вперше поглянути на новий апаратний біткоїн-гаманець компанії Block, анонсований ще 2022 року. Це невеликий пристрій шестикутної форми, оснащений сенсором відбитків пальців, що додає йому додатковий рівень біометричної безпеки.

Глава компанії Block Джека Дорсі, своєю чергою, наголосив на важливості можливості повного контролю з боку клієнтів над їхніми активами. Передбачається, що пристрій відповідатиме цій філософії, дозволяючи користувачам самостійно та безпечно розпоряджатися BTC.

Очікується, що апаратний гаманець Block матиме конкурентну ціну, що дозволить більшій кількості користувачів придбати його. Сьогодні апаратні гаманці в середньому продаються в роздріб за ціною від $50 до $100, ціни відрізняються залежно від марки та моделі.

Вихід Block на ринок апаратних гаманців може мати значний вплив і ще більше зміцнити позиції компанії як ключового гравця у цій сфері.

Партнерство із Coinbase

Американська біржа Coinbase ще цього літа уклала партнерство з некастодіальним гаманцем BitKey. Передбачається, що майбутні користувачі пристрою зможуть купувати, продавати та переказувати біткоїн через Coinbase Pay на мобільний застосунок або відразу на цей «холодний» гаманець.

Як відомо, гаманець перебуває на стадії бета-тестування, точних дат виходу на ринок з боку виробника заявлено не було. Імовірно, повноцінний запуск має відбутися цього року.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Інші розробки компанії Block

Також на початку 2024 року компанія Джека Дорсі має намір представити повний набір для майнінгу.

Block збирається зробити максимальний внесок у розвиток Біткоїн-екосистеми не тільки через інвестиції, а й беручи участь у розробленні нових продуктів. Нову модель компанія планує представити до халвінгу.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024