Block показав бета-версію біткоїн-гаманця BitKey

Block показав бета-версію біткоїн-гаманця BitKey

Пристрій оснащено сенсором відбитків пальців, що додає йому додатковий рівень захисту.

У середу, 4 жовтня, компанія Джека Дорсі Block уперше показала новий апаратний гаманець BitKey, який наразі проходить стадію бета-тестування. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Представлені зображення дають можливість вперше поглянути на новий апаратний біткоїн-гаманець компанії Block, анонсований ще 2022 року. Це невеликий пристрій шестикутної форми, оснащений сенсором відбитків пальців, що додає йому додатковий рівень біометричної безпеки.

Глава компанії Block Джека Дорсі, своєю чергою, наголосив на важливості можливості повного контролю з боку клієнтів над їхніми активами. Передбачається, що пристрій відповідатиме цій філософії, дозволяючи користувачам самостійно та безпечно розпоряджатися BTC.

Очікується, що апаратний гаманець Block матиме конкурентну ціну, що дозволить більшій кількості користувачів придбати його. Сьогодні апаратні гаманці в середньому продаються в роздріб за ціною від $50 до $100, ціни відрізняються залежно від марки та моделі.

Вихід Block на ринок апаратних гаманців може мати значний вплив і ще більше зміцнити позиції компанії як ключового гравця у цій сфері.

Партнерство із Coinbase

Американська біржа Coinbase ще цього літа уклала партнерство з некастодіальним гаманцем BitKey. Передбачається, що майбутні користувачі пристрою зможуть купувати, продавати та переказувати біткоїн через Coinbase Pay на мобільний застосунок або відразу на цей «холодний» гаманець.

Як відомо, гаманець перебуває на стадії бета-тестування, точних дат виходу на ринок з боку виробника заявлено не було. Імовірно, повноцінний запуск має відбутися цього року.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Інші розробки компанії Block

Також на початку 2024 року компанія Джека Дорсі має намір представити повний набір для майнінгу.

Block збирається зробити максимальний внесок у розвиток Біткоїн-екосистеми не тільки через інвестиції, а й беручи участь у розробленні нових продуктів. Нову модель компанія планує представити до халвінгу.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023