Біткоїн у моменті падав нижче $60 000

Біткоїн у моменті падав нижче $60 000

Трейдери зазнають рекордних ліквідацій, але бики відновили контроль над ключовим рівнем підтримки.

24 червня у другій половині дня курс біткоїна тимчасово падав нижче за $60 000 на тлі новин про розподіл монет збанкрутілої біржі Mt. Gox.

Напередодні було офіційно повідомлено, що виплати кредиторам Mt. Gox на загальну суму у $8,6 млрд розпочнуться вже у липні. Частина з цих монет може бути продана, що викликає занепокоєння у деяких інвесторів.

Біткоїн у моменті падав нижче $60 000
Обсяг біткоїн-ліквідацій за добу. Джерело: CoinGlass.

Через значне зниження курсу чимало трейдерів, що торгували з кредитним плечем, зазнали ліквідацій. Загальний їх обсяг досяг $153 млн за добу, що є одним із найвищих показників від початку року. Більшість з них становили довгі позиції. Але станом на 25 червня бикам вдалося відновити свій контроль над важливим рівнем підтримки у $60 000.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Плани Mt. Gox та курс біткоїна

Довірена особа Mt. Gox має виплатити кредиторам приблизно 141 000 BTC до кінця жовтня 2024 року. Проте експерти розрізняють коротко- та довгостроковий вплив цієї події.

У короткостроковому періоді курс може досить сильно впасти через побоювання щодо масштабного розпродажу монет. Але у довгостроковому періоді бичачий тренд, ймовірно, продовжиться через те, що більшість монет буде переведена у холодне довгострокове зберігання.

Динаміка курсу цього року

Цього року курс біткоїна вперше в історії встановив історичний максимум ще до халвінгу. Це сталося у березні, а новий рекорд наразі складає близько $73 700. Проте останніми тижнями на ринку спостерігається корекція. Зокрема, минулого тижня біткоїн скорегувався на 3,5%, а бики зазнали ліквідацій на суму у $72 млн.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024