Біткоїн може увійти у фазу «бананової зони»

Біткоїн може увійти у фазу «бананової зони»

Мова йде про період значного висхідного руху ціни BTC.

Біткоїн невдовзі може увійти у так звану ейфорійну фазу «бананової зони», після чого курс BTC різко зросте. Про це написав керівник відділу досліджень Global Macro Investor (GMI) Жюльєн Біттель у себе на сторінці в X.

«Бананова зона» – це термін, створений засновником GMI та аналітиком Раулем Палом для опису періоду значного висхідного руху ціни.

Однак представники аналітичної компанії CryptoQuant вважають, що стійке відновлення буде залежати від розвороту трьох «критичних» індикаторів. Зокрема, продажі біткоїнів мають зменшитися, а вони лише зростають з того часу, як доходи від майнінгу впали після халвінгу. Аналітики також наголосили на необхідності збільшення притоку стейблкоїнів, враховуючи відсутність «нових емісій» на ринку. І, нарешті, відтік зі спотових біржових біткоїн-фондів таких компаній, як Fidelity і Grayscale Investments, повинен зменшитися, оскільки вони «створюють тиск на продаж біткоїнів».

Що зараз відбувається з курсом

Трейдери очікують виходу з «бокового відсікання» в найближчій перспективі. Згідно з даними CoinGecko, біткоїн зараз торгується на рівні $65 500. Це на 11% нижче від історичного максимуму $73 679, зафіксованого у березні.

Аналітики вважають, що це може бути «дном ринку». Тож трейдери очікують на зміну напрямку руху в найближчій перспективі.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Який обсяг ліквідацій

Обсяг ліквідацій позицій біткоїн-трейдерів 17 червня досяг $72 млн. До збитків призвело падіння курсу BTC нижче позначки $65 000. Переважна більшість ліквідацій припала на довгі позиції, бо трейдери здебільшого очікували на позитивний тренд на ринку.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024