Найвищим за прибутковістю BTC є кінець року

Найвищим за прибутковістю BTC є кінець року

У цей період біткоїн додає до вартості в середньому 35% за квартал.

Останній квартал року історично є найсильнішим з погляду прибутковості біткоїна, середня прибутковість якого протягом останніх дев'яти років становила понад 35%. Про це йдеться у звіті компанії Matrixport, опублікованому в середу, 20 серпня, повідомляє CoinDesk.

«Якщо вірити історії, то до кінця року біткоїн може досягти позначки $37 000», – зазначив керівник відділу досліджень Маркус Тілен.

Жовтень є надто сильним місяцем: у семи з останніх дев'яти років дохідність біткоїна була позитивною, а середня дохідність становила 20%, йдеться у звіті.

Технічний аналіз Matrixport показує, що нещодавно біткоїн подав новий сигнал на прорив. Останніх десять разів, коли спрацьовувала ця модель, його ціна в середньому зростала більш ніж на 9% за короткий період.

Ще одним потенційним каталізатором у жовтні стане другий термін подання заявок на біржові фонди на основі біткоїна (ETF), коли Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) має оголосити або відкласти своє рішення про схвалення цих ETF, додається у звіті.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прогнози експертів

Віцепрезидент канадської майнінгової компанії Hut 8 Сью Енніс вважає, що вже до кінця 2024 року біткоїн подорожчає до $100 000.

Такий прогрес стане можливим, якщо біткоїн зможе охопити щонайменше 2–5% ринкової капіталізації золота. Зважаючи на зменшення емісії вдвічі приблизно у квітні наступного року, цей сценарій здається цілком імовірним.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023