На ринку Біткоїна максимальна корекція хешрейту за півтора року

На ринку Біткоїна максимальна корекція хешрейту за півтора року

Все це може свідчити про початок капітуляції майнерів.

Падіння хешрейту, показника, який вимірює обчислювальну потужність мережі Біткоїна, знизилося до 599 EH/s, рівня грудня 2022 року. Про це повідомляє Cointelegraph, посилаючись на дані сервісу CryptoQuant.

На ринку Біткоїна максимальна корекція хешрейту за півтора року
Корекція хешрейту Біткоїна від локальних максимумів. Джерело: CryptoQuant.

Відтак, показник хешрейту Біткоїна знизився на 7,6%, що вказує на потенційне цінове дно децентралізованого активу. На користь того, що ринок досягнув дна, свідчать й інші показники, такі як біржові біткоїн-резерви, індекс майнерських позицій (MPI) та резерв майнерів, кожен з яких вказує на низький тиск з боку продавців.

Капітуляція майнерів

За останні тижні кілька індикаторів вказували на те, що майнери починають капітулювати, сигналізуючи про потенційні можливості для купівлі біткоїна. Нещодавно виведення коштів майнерами впало на 90% після халвінгу, що свідчить про те, що тиск на продаж з боку видобувачів BTC був зведений до мінімуму і що ціна активу буде зростати.

На початку червня засновник хедж-фонду Capriole Чарльз Едвардс стверджував, що індикатор хеш-стрічок біткоїна, розроблений його фірмою, подає сигнал до купівлі, що відображає відносне уповільнення обчислювальної потужності мережі.

Хеш-стрічки вимірюють хешрейт мережі, порівнюючи 60-денне ковзне середнє значення хешрейту біткоїна з 30-денним середнім. Коли 30-денний середній показник опускається нижче 60-денного, це свідчить про відносне зниження хеш-потужності.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Як погодні умови впливають на хешрейт

Зниження показників хешрейту можливе також і через літню спеку, оскільки високі температури змушують майнерів скорочувати операції.

Зниження температури стає ще більш актуальною проблемою влітку, коли компаніям потрібно більше енергії для охолодження пристроїв для майнінгу, що також може призвести до їх зупинки через високий попит споживачів електроенергії, які вмикають кондиціонери.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024