Bitfarms нарощує видобуток BTC на тлі спроб поглинання

Bitfarms нарощує видобуток BTC на тлі спроб поглинання

Менеджмент та акціонери компанії прагнуть зберегти незалежність від зовнішнього впливу.

У червні майнінгова компанія Bitfarms збільшила видобуток біткоїнів на 21% (до 189 BTC), попри спроби поглинання з боку конкурента Riot Platforms. Про це йдеться у липневому звіті компанії.

Bitfarms продав 134 BTC для покриття операційних витрат за $8,8 млн. Резерви компанії становлять 905 BTC, вартістю $57 млн. Однак загальний видобуток впав на 51% порівняно з червнем 2023 року через зменшення винагороди внаслідок халвінгу.

Хешрейт Bitfarms збільшився до 11,4 EH/s, що свідчить про значне зростання порівняно з попереднім роком. Менеджмент компанії прагне продовжувати поточну стратегію нарощування видобутку як незалежного гравця на ринку майнінгу.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Стратегія Bitfarms

Bitfarms зосередилася на модернізації парку свого обладнання. Компанія замінила старі ASIC-майнери на 39 000 нових, більш ефективних, що значно підвищило хешрейт та енергоефективність.

Своєчасне оновлення обладнання покращило валову маржу майнінгу. Крім того, компанія розширила свою діяльність у США, відкривши новий 120-мегаватний майданчик у Шароні, штат Пенсильванія. Він, як очікується, забезпечить додатково 8 EH/s. Компанія залишається на шляху до досягнення своєї мети – 21 EH/s до кінця 2024 року.

Спроби поглинання Riot Platforms

Останніми місяцями великий майнер Riot Platforms чинить тиск на Bitfarms, намагаючись поглинути конкурента. У червні Riot Platforms придбала додатково 1,4 млн акцій Bitfarms, збільшивши свою частку до 14%. Проте як менеджмент, так і акціонери Bitfarms виступили проти спроб поглинання та розробили план захисту власних інтересів.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024