Соло-майнер відправив на біржу 50 BTC «епохи Сатоші Накамото»

Соло-майнер відправив на біржу 50 BTC «епохи Сатоші Накамото»

Протягом 14 років адреса була бездіяльною, а прокинулася лише ввечері 26 червня.

Соло-майнер перевів 26 червня 50 BTC «епохи Сатоші Накамото» на біржу Binance. Відповідні дані оприлюднив сервіс Lookonchain.

«Гаманець майнера прокинувся після 14 років бездіяльності та переказав 50 BTC (еквівалентно $3 млн) на біржу Binance», - йдеться у повідомленні.

Як з’ясували аналітики сервісу, ці біткоїни були видобуті 14 липня 2010 року. Протягом 14 років адреса залишалася «в сплячці». Увечері 26 червня 2024 року адреса «прокинулася». З неї вивели всі активи на Binance, ймовірно, з метою продажу.

Що таке соло-майнінг

Соло-майнінг – це процес видобутку біткоїнів, при якому майнер працює самостійно, без участі у майнінговому пулі. У цьому підході майнер використовує власне обладнання і ресурси для розв'язання криптографічних задач та створення нових блоків у блокчейні. Якщо майнер успішно знаходить правильний хеш і додає блок до блокчейну, він отримує всю винагороду за блок, включаючи нові біткоїни та комісійні збори за транзакції, які містяться в блоці.

Для епохи Сатоші Накамото обробка блоку біткоїна соло-майнером – це звична справа. Однак подібне явище зустрічається все рідше в міру збільшення складності.

Соло-майнінг вимагає значних обчислювальних потужностей та енергії, і через високу конкуренцію в майнінговій індустрії ймовірність успіху для індивідуальних майнерів сьогодні може бути низькою. Проте успішний соло-майнінг може бути дуже вигідним, оскільки майнер отримує всю винагороду без потреби ділитися з іншими учасниками пулу.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Коли востаннє соло-майнери видобували блок

Востаннє невідомий соло-майнер видобув блок Біткоїна 13 травня, за що отримав винагороду у розмірі 3,3 BTC. Він видобув блок на висоті 843 231. Комісії за транзакції склали 0,194 BTC, а субсидія – 3,125 BTC.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024