Сальвадор намайнив на вулкані 474 біткоїни

Сальвадор намайнив на вулкані 474 біткоїни

У державній скарбниці зараз вже зберігається близько 5750 BTC.

Сальвадор видобув майже 474 біткоїни з 2021 року завдяки геотермальній електростанції, що працює на енергії вулкана, в результаті чого загальний біткоїн-портфель уряду склав майже $354 млн за поточним курсом. Про це повідомляє Watcher.Guru.

Згідно з повідомленням Біткоїн-офісу країни, у державній скарбниці Сальвадору зараз зберігається 5750 біткоїнів.

Нові надходження, а саме 473,5 BTC на суму близько $29 млн з вересня 2021 року, були видобуті завдяки геотермальній енергії, що генерується вулканом Текапа.

Адміністрація президента Наїба Букеле, який на початку цього року був переобраний на другий термін, встановила 300 приладів для майнінгу біткоїнів з вулкана.

Майнінг на вулкані

Майнінг на вулкані – це інноваційний підхід до видобутку біткоїнів, який використовує геотермальну енергію. Геотермальна енергія є екологічно чистою, відновлюваною і стабільною, що робить її ідеальним джерелом електроенергії для енергомісткого процесу майнінгу біткоїнів.

Використання вулканічної енергії дозволяє значно знизити викиди вуглецю. Це також сприяє зниженню операційних витрат для майнінгових компаній, роблячи процес більш стійким і економічно вигідним.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

В якій країні ще майнять на вулканах

Такий спосіб майнінгу став особливо популярним в країнах, багатих на вулканічні ресурси, таких як Сальвадор та Ісландія.

Майнери звернули увагу на Ісландію, бо тут чи не найнижчі тарифи на електроенергію у світі. Через численні геотермальні та гідроелектричні джерела вартість кВт-год становить близько $0,07. Але нещодавно уряду країни заявив про наміри обмежити діяльність майнерів.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024