Iris Energy замовила у Bitmain 7000 «асіків»

Iris Energy замовила у Bitmain 7000 «асіків»

Нове обладнання дозволить компанії наростити хешрейт на 25%.

Австралійська майнінгова компанія Iris Energy має намір наростити хешрейт на 25%, для чого вирішила придбати 7000 ASIC-майнерів. Про це вона повідомила у п'ятницю, 6 жовтня, на своїй сторінці у соцмережі X (Twitter).

Зокрема, компанія оголосила про нове партнерство з виробником майнінгового обладнання Bitmain, у межах якого їй поставлять близько 7000 пристроїв S21. Після встановлення та запуску всіх потужностей хешрейт Iris Energy зросте з 5,6 до 7,0 EH/s.

Iris Energy заплатить Bitmain $19,6 млн за поставлені майнери. Однак, згідно з договором купівлі-продажу, до відвантаження буде виплачено лише $16,7 млн (85% від повної суми). Сума, що залишилася, у розмірі $2,9 млн має бути виплачена протягом року після відвантаження обладнання, яке, як очікується, відбудеться на початку 2024 року.

Згідно із заявою, Iris Energy встановить нові пристрої у своїх дата-центрах у Чілдресі (штат Техас). Крім того, компанія має у своєму розпорядженні три канадських підприємства, на яких розміщується майнінгове обладнання для партнерів. Компанія на 100% використовує відновлювані джерела енергії для майнінгу, тим самим спростовуючи поширене твердження про шкоду видобутку біткоїнів для довкілля.

Стратегії майнінгових компаній

Халвінг є ключовою подією у світі видобутку цифрових активів і суттєво впливає на стратегії майнінгових компаній. Ця подія зменшує нагороду, яку майнери одержують за створення нових блоків у блокчейні, що призводить до зменшення зростання кількості нових монет. У відповідь на халвінг майнери стикаються зі збільшеною конкуренцією та потребою ефективнішого використання ресурсів.

Щоб адаптуватися до нових умов, майнінгові компанії часто переглядають свої стратегії, включаючи оновлення обладнання, підвищення ефективності та перегляд бізнес-моделей. Важливо мати на увазі, що халвінг також може підвищити вартість монет, що видобуваються, що в деяких випадках компенсує зменшення нагороди. Тим не менш стратегія майнінгових компаній має бути гнучкою і адаптованою до динаміки ринку, що змінюється, щоб забезпечити їхню стійкість і прибутковість у довгостроковій перспективі.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Диверсифікація бізнесу

У зв'язку з численними несприятливими чинниками через халвінг деякі майнери розглядають можливість перепрофілювання частини своїх виробничих потужностей під центри оброблення даних. Перепрофілювання є стратегічним кроком, спрямованим на освоєння зростаючого ринку, зумовленого збільшенням попиту на обчислювальні потужності GPU у застосунках штучного інтелекту, таких як ChatGPT.

Зокрема, у компанії Compass Mining зазначили, що оператори біткоїн-майнінгу, такі як Hut8, Hive Digital та Iris Energy, диверсифікують свої доходи, купуючи графічні процесори або перепрофілюють резервні GPU.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023