Iris Energy замовила у Bitmain 7000 «асіків»

Iris Energy замовила у Bitmain 7000 «асіків»

Нове обладнання дозволить компанії наростити хешрейт на 25%.

Австралійська майнінгова компанія Iris Energy має намір наростити хешрейт на 25%, для чого вирішила придбати 7000 ASIC-майнерів. Про це вона повідомила у п'ятницю, 6 жовтня, на своїй сторінці у соцмережі X (Twitter).

Зокрема, компанія оголосила про нове партнерство з виробником майнінгового обладнання Bitmain, у межах якого їй поставлять близько 7000 пристроїв S21. Після встановлення та запуску всіх потужностей хешрейт Iris Energy зросте з 5,6 до 7,0 EH/s.

Iris Energy заплатить Bitmain $19,6 млн за поставлені майнери. Однак, згідно з договором купівлі-продажу, до відвантаження буде виплачено лише $16,7 млн (85% від повної суми). Сума, що залишилася, у розмірі $2,9 млн має бути виплачена протягом року після відвантаження обладнання, яке, як очікується, відбудеться на початку 2024 року.

Згідно із заявою, Iris Energy встановить нові пристрої у своїх дата-центрах у Чілдресі (штат Техас). Крім того, компанія має у своєму розпорядженні три канадських підприємства, на яких розміщується майнінгове обладнання для партнерів. Компанія на 100% використовує відновлювані джерела енергії для майнінгу, тим самим спростовуючи поширене твердження про шкоду видобутку біткоїнів для довкілля.

Стратегії майнінгових компаній

Халвінг є ключовою подією у світі видобутку цифрових активів і суттєво впливає на стратегії майнінгових компаній. Ця подія зменшує нагороду, яку майнери одержують за створення нових блоків у блокчейні, що призводить до зменшення зростання кількості нових монет. У відповідь на халвінг майнери стикаються зі збільшеною конкуренцією та потребою ефективнішого використання ресурсів.

Щоб адаптуватися до нових умов, майнінгові компанії часто переглядають свої стратегії, включаючи оновлення обладнання, підвищення ефективності та перегляд бізнес-моделей. Важливо мати на увазі, що халвінг також може підвищити вартість монет, що видобуваються, що в деяких випадках компенсує зменшення нагороди. Тим не менш стратегія майнінгових компаній має бути гнучкою і адаптованою до динаміки ринку, що змінюється, щоб забезпечити їхню стійкість і прибутковість у довгостроковій перспективі.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Диверсифікація бізнесу

У зв'язку з численними несприятливими чинниками через халвінг деякі майнери розглядають можливість перепрофілювання частини своїх виробничих потужностей під центри оброблення даних. Перепрофілювання є стратегічним кроком, спрямованим на освоєння зростаючого ринку, зумовленого збільшенням попиту на обчислювальні потужності GPU у застосунках штучного інтелекту, таких як ChatGPT.

Зокрема, у компанії Compass Mining зазначили, що оператори біткоїн-майнінгу, такі як Hut8, Hive Digital та Iris Energy, диверсифікують свої доходи, купуючи графічні процесори або перепрофілюють резервні GPU.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024