Держбанк Бутану вже давно майнить BTC

Держбанк Бутану вже давно майнить BTC

Держбанк Бутану таємно зайнявся видобутком біткоїнів. Інформацію довелося підтвердити після того, як стало відомо про зв'язки фінустанови з BlockFi та Celsius.

Державний інвестиційний банк королівства Бутан Druk Holding & Investments (DHI) заявив, що вже давно займається майнінгом біткоїнів. Це стало відомо на тлі скандалів з інвестуванням у BlockFi та Celsius, повідомляє The Bhutanese.

DHI взявся за видобуток BTC кілька років тому, коли ціна біткоїна становила близько $5000. Варто врахувати, що Бутан ідеально підходить для майнінгу цифрових активів. Країна використовує джерела відновлюваної енергії, зокрема гідроенергетику. До того ж наявність високих гір зі свіжим повітрям добре підходить для охолодження обладнання. Враховуючи ці нюанси, майнінг буде екологічним без великих викидів вуглецю в атмосферу.

У DHI запевняють, що проєкт самоокупний. Отримані біткоїни продаються, з одержаних коштів здійснюється оплата за електроенергію та саме обладнання для майнінгу.

Частина цифрових активів, отриманих держбанком, йде на згадані витрати, решта BTC чекають на кращі часи, коли курс зросте.

Розвиток Біткоїн-сфери на Глобальному Півдні

Біткоїн-сфера на Глобальному Півдні демонструє значне зростання та розширення, що робить її привабливою для багатьох інвесторів та користувачів. У країнах, що розвиваються, люди стикаються з обмеженнями в доступі до традиційних фінансових послуг, і тут біткоїн може запропонувати ефективне рішення. Ця технологія забезпечує надійні та швидкі транзакції, мінімізуючи витрати на перекази, особливо у тих регіонах, де банківська інфраструктура недоступна чи недостатня.

З розвитком Біткоїн-сфери на Глобальному Півдні відкриваються нові можливості для місцевих підприємців та бізнесів. Використовуючи блокчейн-технологію, місцеві компанії можуть проводити міжнародні угоди з меншими витратами та ризиками. Понад те, це може сприяти розвитку місцевих талантів у сфері технологій та інновацій, що, своєю чергою, сприяє зростанню економіки та створенню робочих місць. У довгостроковій перспективі розвиток Біткоїн-сфери на Глобальному Півдні може забезпечити ширший доступ до фінансових ресурсів і покращити рівень життя багатьох людей.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Скандал з інвестуванням у BTC

DHI таємно інвестував мільйони доларів у біткоїни. Інвестиції вдалося виявити під час розгляду справи про банкрутство кредиторів BlockFi та Celsius, клієнтом яких виявився держбанк.

Як відомо, під контролем Druk Holding & Investments знаходиться 21 компанія у Бутані: сироварня, кілька гідроелектростанцій та королівські авіалінії Drukair.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023