Хакери вкрали $3 млн у майнінгового пулу BTC.com

Хакери вкрали $3 млн у майнінгового пулу BTC.com

У результаті атаки постраждали як власники пулу, так і його клієнти.

Майнінговий пул BTC.com, що також є блокчейн-браузером, втратив внаслідок хакерської атаки $3 млн. Про це повідомили представники компанії.

Хакери вкрали $3 млн у майнінгового пулу BTC.com
Найбільші майнінгові пули. Джерело: BTC.com

Більша частина вкрадених коштів ($2,3 млн) була власними активами майнінгового пулу. Решта коштів ($700 000) належала клієнтам пулу. Попри інцидент, BTC.com продовжує працювати у звичному режимі.

Майнінговий пул BTC.com входить до десяти найбільших пулів у світі за часткою хешрейту. За підсумками минулого місяця на нього припадало 2% від сукупної частки світового хешрейту. Пул надає послуги у Китаї.

Інцидент та розслідування

Хакерська атака сталася цього місяця, але точна дата не повідомляється. Представники BTC.com звернулися до правоохоронних органів китайського міста Шеньчжень, але розслідування офіційно почалося з 23 грудня.

У Китаї заборонили транзакції з використанням цифрових активів у вересні 2021 року. Проте вже цього року китайський суд визнав біткоїн та цифрові валюти «віртуальною власністю», що знаходиться під захистом закону.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Динаміка хешрейту

Попри значне зростання хешрейту протягом 2022 року, останні тижні охарактеризувалися значними викликами для майнерів. Попри складні погодні умови та зимовий шторм у США хешрейт падав на 38%. Проте наразы відбувається його відновлення.

Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Біткоїн випередив за прибутковістю всі традиційні інвестиційні активи. Євген Комчук 20 березня 2023
Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Шахраї отримали віддалений доступ до гарячих гаманців користувачів. Дмитро Харьков 20 березня 2023
Coinbase хоче відкрити нову біржу Coinbase хоче відкрити нову біржу Нова платформа працюватиме за межами США, зосередившись на глобальних клієнтах. Євген Комчук 20 березня 2023