Складність майнінгу оновила історичний максимум

Складність майнінгу оновила історичний максимум

Після незначної корекції складність майнінгу біткоїна продовжує стало зростати.

За останні два тижні складність майнінгу біткоїна зросла на 0,51%, що дозволило досягти нового максимального значення у 36,95 Т. Про це повідомляє BTC.com.

Під час перерахунку складності майнінгу два тижні тому цей показник знизився на 0,2%. Проте невдовзі складність знов суттєво зросла, перевищивши показники жовтня, що складали 36,76 Т. Таким чином, обсяг виробничих потужностей, що необхідні для видобутку блоків, зростає попри ведмежий ринок.

Динаміка складності майнінгу. Джерело: BTC.com
Динаміка складності майнінгу. Джерело: BTC.com

За останніх 10 перерахунків складності майнінгу вона зростала сім разів. Хоча останнім часом темпи дещо сповільнилися, історичний максимум регулярно оновлюється, що сприяє більшій захищеності мережі Біткоїна.

Тиск на майнерів

Рентабельність роботи майнерів наразі стрімко знижується. Поточна вартість BTC складає близько 24% від максимальних значень минулого року. Окрім того, ціна одного хешу досягла мінімальних значень, що означає необхідність у додаткових інвестиціях і потужностях для отримання одиниці доходу.

Поточна ціна одного екзахешу складає $58 300, що відповідає найменшому значенню в історії. Таким чином, майнери з великою часткою запозичених коштів продовжують знаходитися у зоні підвищеного фінансового ризику.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Баланси майнерів

Майнери змушені розпродавати частину BTC для підтримки ліквідності та своєї операційної діяльності. Протягом останнього тижня їхні резерви зменшилися на 8250 BTC. Сумарна вартість їхніх балансів складає 78 000 BTC та продовжує знижуватися. Проте майнінгова компанія Marathon Digital вийшла на друге місце серед публічних компаній за резервами біткоїнів.

Чому квантові комп’ютери не загрожують Біткоїну Чому квантові комп’ютери не загрожують Біткоїну Квантові комп’ютери є однією з інноваційних технологій у сфері обчислювальної техніки. Через надзвичайно високу продуктивність, багато хто вважає, що вони можуть нести загрозу блокчейну Біткоїна. Але це не так. Дмитро Харьков 24 березня 2023
ChatGPT у Біткоїн-індустрії: можливості та ризики ChatGPT у Біткоїн-індустрії: можливості та ризики Однією з головних технологічних новин цього року стала поява чат-боту зі штучним інтелектом – ChatGPT. Попри очевидні перспективи, застосування його функціоналу може бути як корисним, так і небезпечним для біткоїнерів. Дмитро Харьков 22 березня 2023
Джек Дорсі: рольова модель біткоїнера Джек Дорсі: рольова модель біткоїнера Інноваційність та бажання змінити світ на краще – одні з головних рис біткоїнерів. Останнім часом їх уособленням став співзасновник Twitter та виконавчий директор Block, Inc. Джек Дорсі. Дмитро Харьков 20 березня 2023