Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Ходлери накопичують біткоїни, з бірж виводять BTC, транзакції в мережі Біткоїна оновлюють максимуми, МВФ прагне врегулювати цифрові активи, майнер-одинак видобув блок Біткоїна, у пула Poolin проблеми, MicroStrategy шукає шляхи популяризації Lightning Network, у США заговорили про заборону майнінгу.

Ходлери накопичили рекордний обсяг BTC

Прихильники стратегії Hodl продовжують бути максимально лояльними до біткоїна, збільшивши запаси до рекордних 12,59 млн BTC, що становить 65,77% від загальної пропозиції.

Статистичні дані підтверджують, що після досягнення локального максимуму курсу BTC у листопаді 2021 року ходлери почали активно збільшувати свої резерви. Тенденція посилилася в останні місяці, коли ринкова ціна біткоїна стала нижчою від ціни реалізації, яка відповідає вартості останніх транзакцій у мережі.

Кількість виводів BTC з бірж оновила місячний максимум

Останнім часом власники біткоїнів роблять понад 2000 виводів BTC за годину, що є рекордним показником за останній місяць.

Останніми тижнями кількість виводів монет з централізованих бірж знаходилася у боковій корекції в районі близько 2000 на годину. Проте в останні дні користувачі активізувалися у зв’язку зі зростанням волатильності на ринку. Власники монет бажають мінімізувати власні фінансові ризики та забезпечити повний контроль над BTC.

У біткоїн-пулу Poolin виникли проблеми з ліквідністю

Великий майнінговий пул Poolin стикнувся з дефіцитом ліквідності.

Користувачі з серпня скаржаться на проблеми із виведенням коштів із гаманців на платформі. У службі підтримки заявили, що затримки пов'язані з управлінням ризиками, а послуги зберігання та майнінгу працюють незалежно один від одного.

Обсяг транзакцій у мережі Біткоїна досяг максимуму за місяць

Середній обсяг транзакцій у мережі Біткоїна досяг рівня 168 038 BTC на годину, що відповідає максимуму за останній місяць.

Активність власників BTC зростає, хоча така поведінка продавців та покупців зумовлена різними факторами. З одного боку, проблеми з ліквідністю майнінгового пулу Poolin призводять до ведмежого тиску на ринок та часткового розпродажу коїнів деякими власниками. Крім цього, ходлери та кити використовують ситуацію для акумулювання додаткових обсягів BTC.

МВФ хоче глобально врегулювати цифрові активи

Банкрутства емітентів, бірж та хедж-фондів стали додатковими стимулами до прагнення створити всеосяжне регулювання цифрових активів, вважають у МВФ.

Експерти організації вказали на непослідовний підхід до регулювання цифрових активів, виступивши за створення скоординованої та всеосяжної глобальної системи.

Майнер-одинак видобув блок Біткоїна

6 вересня соло-майнер з обладнанням потужністю 270 TH/s додав блок #752 868 до блокчейну Біткоїна.

Майнер отримав винагороду за видобутий блок у розмірі 6,25 BTC та 0,097 BTC у вигляді комісій за транзакції. 2% із цих коштів належать пулу.

MicroStrategy створить корпоративні рішення на основі Lightning Network

Компанія MicroStrategy веде кілька науково-дослідних проєктів на базі L2-рішення для масштабування біткоїна Lightning Network. Вони включають розробку гаманця, сервера та опцій аутентифікації.

Ініціатива націлена на розширення аудиторії LN «на сто тисяч користувачів» або «відкриття 10 млн гаманців» щодня.

У США готові заборонити майнінг

Американські законодавці та регулюючі органи обговорюють запровадження жорстких заходів щодо видобутку біткоїна через його великий вуглецевий слід, повідомили у Білому домі.

Майнерам пропонують скоротити викиди парникових газів, дотримуватись енергоефективності та «використовувати екологічно безпечні технології». Інакше енергомісткий видобуток біткоїна може потрапити під заборону.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023