Трамп виступить на конференції Bitcoin 2024

Трамп виступить на конференції Bitcoin 2024

Кандидати у президенти США хочуть використати найбільшу Біткоїн-конференцію у світі для пошуку нових прихильників.

Кандидат на посаду президента США Дональд Трамп стане спікером на найбільшій у світі конференції про Біткоїн – Bitcoin 2024. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Bitcoin 2024 має намір розвинути успіх попередніх трьох конференцій, що відбувалися в Маямі. На цей раз захід перенесли з Маямі до Нешвілла. Ключовою подією цьогорічної конференції стануть промови кандидатів у президенти США Дональда Трампа та Роберта Ф. Кеннеді-молодшого щодо майбутнього Біткоїна та політики щодо цифрових активів у країні.

Передвиборча політика Дональда Трампа

Поява Дональда Трампа як спікера на Bitcoin 2024 особливо примітна з огляду його останніх комунікацій з Біткоїн-спільнотою. Зокрема, минулого місяця кандидат на посаду президента зустрічався з найбільшими американськими майнерами біткоїнів, включаючи представників CleanSpark, Riot Platforms та інших, пообіцявши свою підтримку галузі як на світовій арені, так і в країні. Перед цим у травні Трамп пообіцяв захистити право на самоконтроль для 50 млн власників цифрових валют, якщо його буде обрано головою держави.

Варто зауважити, що підтримка Трампом Біткоїн-індустрії різко контрастує з позицією його опонента, президента Джо Байдена, який з меншою прихильністю ставиться до цифрових активів.

Байден поки що не підтвердив свою участь у Bitcoin 2024, ця подія може підкреслити різкі відмінності в підходах кандидатів до Біткоїна.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відомо про конференцію Bitcoin 2024

Найбільша у світі Біткоїн-конференція Bitcoin 2024 пройде у Нешвіллі, штат Теннессі, з 25 по 27 липня 2024 року. Цей захід має об'єднати експертів, аналітиків, лідерів думок та учасників ринку у вивченні безмежних можливостей, які надає Біткоїн. Минула конференція – Bitcoin 2023 – проходила торік з 18 по 20 травня у Маямі.

Організатори активно співпрацюють з місцевими ресторанами та підприємствами, забезпечуючи безперебійні платежі у біткоїнах.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024