Історія вершиться на сцені Bitcoin 2023

Історія вершиться на сцені Bitcoin 2023

На Bitcoin Conference традиційно вершиться історія, і Bitcoin 2023 не стане винятком.

Протягом багатьох років Bitcoin Conference відзначалася незабутніми моментами та історичними оголошеннями: від повідомлення президента Наїба Букеле світу про те, що Сальвадор прийме BTC як законний платіжний засіб, до Серени Вільямс, Аарона Роджерса та Оделла Бекхема-молодшого, які пояснювали, чому вони обирають оплату у біткоїнах.

На Bitcoin 2023 в черговий раз будуть представлені новаторські проєкти з відкритим вихідним кодом, найбільші компанії з майнінгу біткоїнів, провідні Біткоїн-підприємства та ще багато чого цікавого. У міру того, як оголошуються нові спікери та з'являється все більше тем для обговорення, стає очевидно, що ця подія знову увійде в історію.

У лайн-апі заходу присутній і Майкл Льюїс, автор таких бестселерів, як «Гра на пониження» («The Big Short»), «Moneyball. Як математика змінила найпопулярнішу спортивну лігу у світі» та «Невидима сторона» («The Blind Side»). Льюїс, як колишній продавець облігацій з Уолл-Стріт, чиї статті часто присвячені економіці та поведінковим фінансам, має унікальну кваліфікацію для ведення дискусій на тему передових фінансових технологій. Наприклад, у «Грі на пониження» докладно описується ринок кредитних дефолтних свопів, який спровокував фінансову кризу 2008 року. Цей економічний колапс посприяв появі Біткоїна, а Сатоші Накамото згадує про подальшу допомогу банку в першому Біткоїн-блоці, створеному в січні 2009 року.

На Bitcoin 2023, Льюїс планує говорити про те, як Біткоїн вписується в більшу глобальну економіку, чому традиційні фінансові установи повинні розглядати його як актив і чим він може бути корисним як альтернативна фінансова система зараз, коли банки знову отримують допомогу.

Звичайно, Льюїс не буде єдиним, хто поділиться унікальними знаннями та поглядами на сцені Bitcoin 2023. Голова та головний виконавчий директор MicroStrategy Майкл Сейлор та інвестор Білл Міллер IV візьмуть участь у розмові під назвою «Термодинамічна економія»; інвестиційний стратег Лін Олден та науковий співробітник Інституту політики біткоїнів Наталі Смоленські обговорять «Біткоїн, енергетичні системи та державу»; Алекс Гладштейн із Human Rights Foundation виступить на тему «Біткоїн проти МВФ»; до них приєднаються багато інших з числа 150 з лишком спікерів.

У день присвячений індустрії (Industry Day) на головній сцені Bitcoin 2023 будуть обговорюватися питання «Як досягти антикрихкості?» та «Що трапилося?» У перший день конференції темами будуть «Інвестування в мережі Біткоїна» та «Біткоїн-світогляд». На другий день обговорюватимется «Витрачання та роздача біткоїнів» та «Майбутнє культури вкладників». Тим часом на сцені Enterprise Stage пройде День ідей (Pitch Day), «Bitcoin Alpha», «Біткоїн-інструменти», «Біткоїн та ризики», «Бізнес-моделі Біткоїна» та «Майбутнє інновацій». А на сцені Mining + Energy Stage відбуватимуться обговорення на теми «Майнінгова діяльність», «Майнінг та ринки», «Енергетична грамотність», «Децентралізований майнінг», «Мережі» та «Майбутнє майнінгу».

З такою кількістю вже запланованих і додаткових обговорень тих аспектів нашого суспільства, які Біткоїн змінює просто на наших очах, стає зрозуміло, що Bitcoin 2023 знову стане знаковою офлайн-подією.

Кожен четвертий американець володіє біткоїнами Кожен четвертий американець володіє біткоїнами Дослідження Unchained свідчить про приголомшливе зростання володіння BTC серед американських інвесторів, при цьому у 2024 році визначальними будуть ясність регулювання та економічні фактори. Нік Хоффман 03 грудня 2023
Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Есперанто був спробою створити нову мову, якою могли б спілкуватися люди в усьому світі, але його так і не прийняли. Чи спіткає Біткоїн така сама доля? Пол Фокс 03 грудня 2023
Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Чи є прийняття Біткоїна державою чимось позитивним? Чи це поступово зруйнує ті властивості, які ми вважаємо цінними у Біткоїні? Майкл Матулеф 02 грудня 2023