Самостійне зберігання або нічого

Самостійне зберігання або нічого

У ці неспокійні часи самостійне зберігання – це єдиний інструмент, який може забезпечити вашу фінансову безпеку.

Таке враження, що цей рік минає зі швидкістю світла. Не віриться, що вже червень. Усі думають про відпустку і прагнуть забути про робочу рутину та сімейні клопоти.

Я чудово розумію це відчуття. Хочеться перестати думати про руйнівну інфляцію, високі процентні ставки, заборгованість по кредитних картках і те, що вам не вдається досягти успіху в житті, що б ви не робили. Таке відчуття, що вся ця система налаштована проти вас, чи не так?

Так і є, але відкладемо цю розмову на інший раз. Влада хоче, щоб ви були товстими, задоволеними та дурними, і значною мірою досягла успіху в цій місії. Тепер, коли їм вдалося обдурити населення, вони буквально можуть робити все, що захочуть, і їм це безкарно сходить з рук.

Річ у тім, що їхня зарозумілість взяла гору. Федеральна резервна система та її політика нульових процентних ставок (ZIRP) нашкодила американському народу та федеральному уряду.

До пандемії 2020 року уряду важко було утримувати рівень інфляції на рівні 2%. Певні економічні чинники, такі як удосконалені технології, зниження народжуваності, вихід на пенсію бебі-бумерів та глобалізація призвели до того, що інфляція з часом почала знижуватися.

Федеральна резервна система, виявляючи безмежну мудрість і постійно турбуючись про дефляцію, продовжувала знижувати відсоткові ставки, щоб стимулювати кредитування в американській економіці, і це працювало якийсь час, поки нас не спіткала Велика фінансова криза 2008 року.

Збільшення позик перегріло ринок житла і майже зруйнувало світову економіку, але, на щастя, у нас був «могутній» уряд, який втрутився і розв'язав проблему, яку він допоміг створити. Певно після цього він засвоїв урок і навів лад у фінансовій системі?

Звісно, ні, це ж уряд! Він продовжував витрачати гроші під час пандемії 2020 року. Не мало значення, яка політична партія перебувала при владі, витрати продовжували зростати.

Чи знаєте ви, що колишній президент Трамп, перебуваючи при владі, збільшив державний борг на 8,4 трильйона доларів? У президента Байдена справи йдуть не набагато краще: загальний борг наближається до позначки 7,9-8 трильйонів доларів. Зайве говорити, що уряд розорений і живе у борг.

Той, хто «переможе» на виборах, стане капітаном корабля, який тоне. Медична допомога та соціальне забезпечення не працюють і абсолютно недоступні, але політики не можуть сказати мільйонам американців, які «платили» протягом всього свого трудового життя, що для них не виділено жодної копійки грошей, і що це була лише ретельно продумана податкова схема, щоб фінансувати уряд.

Ви НЕ маєте права на отримання допомоги із соціального забезпечення, сподіваюся, ви це вже знаєте. І ви нічого не можете з цим вдіяти. Ви не можете подати позов, щоб змусити уряд повернути ваші гроші або вибрати «правильного» конгресмена для виправлення ситуації. Як тільки уряд оподатковує вашу зарплату, ці гроші зникають назавжди.

Ви не можете довіряти уряду у тому, що він виконає свою частину угоди або не знецінить валюту та не погіршить якість вашого життя. Навіщо довіряти такому уряду? Самостійне зберігання активів визначить переможців та переможених протягом наступних 5-10 років.

Грозові хмари згущуються

Не знаю, як у вас, але мене є тривожне відчуття, що ми стоїмо на порозі чогось важливого. Це буде зміна парадигми для всього світу. Просто подивіться, що відбувається:

Борг уряду Сполучених Штатів становить 34 трильйони доларів, і кінця цьому не видно.

Війна Ізраїлю та Гази

Ізраїль бомбардує іранських військових у Сирії

Продовжується розширення БРІКС та дедоларизація

Китай/Тайвань

Війна в Україні

Глобальна народжуваність нижче рівня відтворення

У всьому світу відчувається ворожість та напруженість, яка ось-ось виллється назовні. Не впевнений, що те саме відбувалося до Другої світової війни, але таке відчуття, що світ тріщить по швах. Враховуючи все це, як ви можете довіряти нинішній доларовій системі у захисті ваших тяжко зароблених заощаджень?

Ніщо не нове

Якщо ви зберігаєте великі суми доларів у банку, ваші кошти перебувають під загрозою. Банки можуть конфіскувати або обмежити ваш доступ до грошей, особливо під час масового вилучення коштів із банку або будь-якої іншої непередбаченої кризи. Саме це сталося у 2013 році під час кризи єврозони.

У цей час два найбільші банки Кіпру попросили допомоги у Європейського Союзу. Уряд Кіпру був у розпачі, і ЄС знав про це, тому у класичній мафіозній манері наполіг на тому, щоб банк провів реструктуризацію, використовуючи кошти клієнтів!

Гірше за цих людей не буває. Згідно з опитуванням 2018 року, 55% сімей, депозити яких перевищували поріг у 100 тисяч доларів, зазнали прямих фінансових втрат, а 28% повідомили про реструктуризацію вкладів.

Якщо ви думаєте, що з вами цього не може статися, ви помиляєтесь. Можу закластися, що кіпріоти теж думали, що з ними цього не може статися, але це сталося. Зараз не час заспокоювати себе і думати, що все гаразд. Якщо ви біткоїнер, ви розумієте світ, у якому ми зараз живемо.

Ось чому самостійне зберігання ваших активів, особливо біткоїна, є обов'язковим, якщо ви хочете пережити економічний армагедон, зберігши свої кошти.

Самостійне зберігання – найкращий інструмент економічної свободи

Сатоші створив Біткоїн і дав нам необхідну грошово-кредитну політику, щоб змінити траєкторію людства від нескінченних фіатних воєн та антиутопічної держави спостереження до яскраво-помаранчевого майбутнього, в якому людський потенціал може процвітати.

Крім створення справедливої ​​грошової системи, Сатоші дав нам можливість самостійно зберігати наші гроші без необхідності використання посередників, таких як банки. Проста адреса біткоїн-гаманця і ваш закритий ключ – це все, що вам потрібно, щоб захистити ваші заощадження від конфіскації зловмисною третьою стороною.

Самостійне зберігання дає можливість переміщатися через кордони зі своїми грошима і почати все спочатку в новому місці, якщо виникне необхідність. Ви не можете зробити це з золотом, ви не можете зробити це зі сріблом, ви не можете зробити це з вашими 401 тис. доларів або цими новими біткоїн-ETF.

«Не ваші ключі, не ваші гроші» – це мантра, яку слід закарбувати в пам'яті кожному новачкові в Біткоїні. Довіряти збереження ваших статків у біткоїні так само ризиковано, як зберігати гроші в банку.

Існує так багато освітніх матеріалів та біткоїнерів, які готові вам допомогти, що просто неприйнятно зберігати якусь кількість біткоїна на біржі. Якщо більшість власників біткоїна зберігатимуть свої монети на біржі або купуватимуть біткоїн-ETF, то навіщо все це? Потрібно вибирати – самостійне зберігання чи нічого. Ви готові?

Це гостьовий пост Роберта Холла. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024
Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Розробники програмного забезпечення Біткоїна працюють над покращенням взаємодії з питань безпеки. Bitcoin Magazine 10 липня 2024