Маркетинг Біткоїна для зумерів

Маркетинг Біткоїна для зумерів

Презентація Біткоїна для зумерів потребує іншого тактичного підходу, ніж для інших поколінь.

Зумери, без сумніву, найбільш технічно обізнане покоління. Оточені технологіями зі свого народження, вони мають вроджене розуміння цифрових платформ і легко орієнтуються в онлайн-світі. Освоєння цим поколінням технологій робить його природно відкритим до таких інновацій як Біткоїн, який часто називають «Інтернетом грошей». Однак традиційні маркетингові стратегії, такі як друкована реклама, рекламні щити та телевізійна реклама, не працюють для цієї аудиторії. То як до неї достукатися?

Розуміння різниці між поколіннями

Перш ніж заглиблюватися в ефективні маркетингові стратегії для зумерів, порівняємо їх з попередніми поколіннями.

Маркетинг Біткоїна для зумерів

Зумери:

 • Народилися зі смартфоном у руках
 • Сильна відкритість до технологій, вони ніколи не жили у світі без Інтернету.
 • Найчастіше користуються застосунками та соціальними мережами, такими як Tik-Tok, для отримання новин та розваг.
 • Цінують особисті зв'язки та справжність

Міленіали:

 • Цифрові аборигени (хоча і трохи повільніші в освоєнні технологій)
 • Технології для них є невіддільною частиною повсякденного життя
 • Вміють користуватися соціальними мережами, але не такі залежні від них, як зумери.
 • Знаходяться в пошуку балансу між роботою та повсякденним життям та пріоритезують досвід

Покоління X:

 • Покоління між бебі-бумерами та міленіалами
 • Мають досвід переходу від аналогових технологій до цифрових.
 • Покладаються на традиційні засоби масової інформації для отримання новин та розваг.
 • Надають пріоритет стабільності та безпеці.

Тепер, коли ми розібралися, хто такі зумери, і визначили різницю між поколіннями, перейдімо до питання маркетингу.

Цінності, які резонують із зумерами

Справжність – це ключ до успіху: зумери відчувають брехню та нещирість за кілометр. Маркетинг повинен бути щирим, прозорим та зрозумілим. Слід уникати балаканини та пустих обіцянок.

Персоналізація та залучення: зумери прагнуть персоналізації та індивідуального досвіду. Вони хочуть, щоб їх бачили та чули, тому потрібно обов'язково виділити час, щоб зрозуміти їх (у Relai ми опитуємо наших користувачів кілька разів на рік). Маркетинг повинен допомагати їм визначити проблему (шляхом навчання), а потім можна помістити свою послугу або продукт у центр уваги як рішення.

Освітній контент: зумери прагнуть самовдосконалення та навчання. Маркетинг повинен приносити користь, навчаючи чи розважаючи. Найгірше – це бути нудним та позбавленим індивідуальності. Особистість має велике значення. Давайте цінні поради та ідеї для їхньої подорожі по кролячій норі. Розгляньте можливість створення легкозасвоюваного освітнього контенту, такого як безплатні електронні книги, відео, меми або курси електронною поштою з короткими практичними уроками. Мій улюблений приклад чудового освітнього контенту – My First Bitcoin.

Прозорість зміцнює довіру. Прозорість має вирішальне значення у відносинах із цим поколінням (та й взагалі з будь-яким поколінням). Вони хочуть точно знати, з чим мають справу, як працює ваш продукт і чого очікувати. Чим чесніше ви будете, тим більша ймовірність, що ви заслужите їхню довіру.

Меми: у зумерів є своя унікальна мова зі смайликами, мемами та абревіатурами. Якщо ви хочете привернути їхню увагу, обов'язково розмовляйте їхньою мовою. Чим більше це схоже на користувацький контент, а не на рекламу, тим краще. Наведений нижче твіт приніс нам 370 000 безплатних показів.

Використовуйте короткий відеоконтент: зумери віддають перевагу швидкому та захопливому контенту. Короткі відеоролики на таких платформах, як TikTok, Instagram Reels та YouTube Shorts, можуть привернути їхню увагу. Згідно зі звітом HubSpot, зумери проводять понад чотири години на день на таких платформах, як YouTube, TikTok або Instagram. Створюйте інформативні та розважальні короткі відеоролики, які демонструють переваги вашого Біткоїн-продукту, відгуки користувачів та швидкі поради щодо інвестування в біткоїн.

Вибір правильних каналів

Ефективне спілкування із зумерами потребує стратегічного підходу до вибору платформи. Залежно від розміру вашої команди та бюджету виберіть одну, дві або всі платформи (Instagram, Twitter, TikTok, Snapchat, Podcasts та YouTube). Ці платформи дозволяють створювати автентичний та захопливий контент, яким можна поділитися, що відповідає преференціям зумерів.

Інфлюенсери: зумери схильні довіряти та цінувати думку своїх улюблених «інтернет-особистостей», тому якщо вони розкажуть про ваш продукт, це призведе до підвищення впізнаваності та авторитету вашого бренду. Співпраця з мікроінфлюенсерами з солідною аудиторією зумерів особливо ефективна та економічно вигідна.

На рівні продукту застосовуються ті ж принципи: надання додаткової цінності (гейміфікація, уроки, новини тощо) приведе до глибшої взаємодії, оскільки зумери цінують інтерактивний та захопливий досвід, що, своєю чергою, призводить до довгострокової лояльності та зростання.

Якщо задуматися, маркетинг для зумерів не дуже відрізняється від маркетингу для представників інших поколінь: потрібно знайти час, щоб зрозуміти їх, не спамити рекламними повідомленнями при кожній взаємодії, а натомість бути щирими, обізнаними та розважальними. Потрібно вирізнятися своєю індивідуальністю. Чим цікавішим буде ваш маркетинг, тим більша ймовірність того, що зумери приймуть ваш бренд.

Це гостьовий пост Імо Бабікса. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024
Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Розробники програмного забезпечення Біткоїна працюють над покращенням взаємодії з питань безпеки. Bitcoin Magazine 10 липня 2024