«Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії

«Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії

Біткоїнерам не слід бути ласими на передвиборчі обіцянки політиків. Більшість із них залишаються невиконаними після завершення виборів та початку каденції.

Після 20 років безперервних воєн, зростання соціального занепаду та посилення економічної кризи, схоже, ми все ще не готові усвідомити, що політики брешуть. Фактично США не змінилися після 2004 року, розпалюючи конфлікти на Близькому Сході. Міністерство фінансів перевантажене кредитами, ринки акцій та житла знову знаходяться на межі краху, кількість бездомних продовжує зростати, кількість робочих місць обмежена і ніхто не знає, де взяти грошей.

Говорячи про політику США, немає значення, чи є кандидат на пост президента бандитом, який ухилявся від армії та який дивиться на сонячне затемнення без захисних окулярів, прогресивною людиною у футболці, яка виступає за єдність і мир, при цьому бомблячи сомалійців за допомогою автоматичних дронів, чи буквально хворим на деменцію. Голосування за Трампа може тимчасово заглушити відлуння в порожньому просторі між вухами людини, яка переконує себе, що зробила хоч щось для виконання своїх патріотичних обов'язків, але не може змінити моральне розкладання, властиве політиці США – і точно нічого не змінить для Біткоїна.

Більшість політиків тікають від відповідальності, як дитина з надмірною вагою від дієти, і обрання мільярдера не зменшить апетит Білого дому. Загалом передвиборчі обіцянки Трампа такі самі, як і минулого разу, з яких, згідно з PolitiFact, він виконав приблизно 23%. Деякі з його невдач можна пояснити тим фактом, що для ухвалення відповідного закону потрібне щось більше, ніж слова президента, тоді як інші з самого початку були відверто абсурдними та використовувалися для того, щоб набрати голосів.

Трамп побудував близько 40 миль своєї сумнозвісної стіни на кордоні між США та Мексикою, і ні, Мексика не заплатила за це – мабуть, тому, що не так легко змусити іншу країну зробити щось собі на шкоду, навіть якщо обіймаєш пост наймогутнішої людини у світі. Навіть до COVID Трампу не вдалося збільшити економічне зростання на 4% на рік – мабуть, тому, що не можна просто «схопити економіку США за причинне місце» і змусити її підкоритися, як вдалося тому «чудовому чоловікові» Джеффрі Епштейну, з яким «було дуже весело». Хоча Трамп, безперечно, є асом у полеміці про велич, голосування не повинно замінювати критичне мислення.

Не відбулося ні збільшення місцевого виробництва, ні створення інфраструктурного фонду, ні заборони на лобіювання чиновників Білого дому та Конгресу, ні відрахування медичних премій із податків, ні скасування програми Obama Care, ні припинення фінансування департаменту освіти. Не було ні скорочення кількості податкових категорій, ні скасування альтернативного мінімального податку, ні скасування податкових пільг за відсотками, ні добровільної публікації його податкових декларацій під час перебування на посаді, а федеральний борг збільшився. Не було розширення права на носіння зброї в усіх п'ятдесяти штатах, не було збільшення чисельності солдатів армії США, не було відновлення Корпусу морської піхоти, не було перегляду угоди з Іраном і не було призначено спеціального прокурора для розслідування Гілларі Клінтон.

Трамп не депортував усіх нелегальних іммігрантів, не депортував усіх сирійських біженців, не відновив практику тортур водою, не зберіг свою заборону для мусульман та не потроїв заходи щодо забезпечення дотримання ICE. Він не прийняв план Пенні зі скорочення витрат на 1% на рік, але чинив потрібний тиск для збільшення фінансування НАТО, обмеження легальної імміграції, введення заборони на поїздки та залишив відкритим Гуантанамо – місце тортур у США, сумно відоме неправомірними тюремними ув'язненнями, що з 2001 року обійшлося США у 500 мільйонів доларів США на додаток до щорічних операційних витрат, які оцінюються у 150 мільйонів доларів США, без урахування витрат на операції чорного бюджету.

Тепер Трамп обіцяє розсекретити файли про події 11 вересня, а також файли на Джона Кеннеді, у розсекреченні яких він, схоже, не був зацікавлений під час першої каденції, при цьому не поспішає розсекречувати файли на Джеффрі Епштейна, ймовірно, через власну участь у скандалі, у якому, звісно, він є лише непрямим учасником.

Мабуть, найпомітнішими досягненнями Трампа поки що є проведення ним операції Warp Speed ​​і перенесення посольства США з Тель-Авіва до Єрусалиму. Операція Warp Speed, державно-приватне партнерство, спрямоване на прискорення розробки нині широко відомих як сумнівні вакцини проти COVID-19, прискорило клінічні випробування та відстеження графіків ін'єкцій для американців США, а також призвело до кількох суперечливих заяв щодо вакцини (Трамп назвав її «одним із найбільших досягнень людства»), справедливо припускаючи, що деякі з вироблених вакцин не будуть безпечними або ефективними – але принаймні він процитував «Зоряний шлях».

Перенесення Трампом офіційних урядових будівель на спірні території лише посилило конфлікт між Ізраїлем і Палестиною, який, за оцінками, коштуватиме США приблизно 38 мільярдів доларів у період з 2018 по 2028 рік відповідно до Меморандумів про взаєморозуміння, не рахуючи 500 мільйонів доларів на рік на розвиток ракетних систем, а також кілька мільярдів у вигляді пакетів допомоги на тлі конфліктів, що продовжуються, подібних до того, який був прийнятий у 2023 році на загальну суму 14 мільярдів доларів. Водночас США продовжують продавати облігації Ізраїлю, попри спад його економіки, умови яких, як ми можна припустити, настільки невигідні, що SEC не публікувала проспект ізраїльських облігацій з 2018 року.

Говорячи про Близький Схід, схоже, немає значення, кого оберуть американці, оскільки результат завжди той самий. Трамп дійсно розбомбив Ірак і Сирію, намагаючись виконати свої обіцянки знищити ІДІЛ, продовжуючи операцію Обами «Непохитна рішучість» і вбиваючи в ході цього процесу тисячі мирних жителів, що коштувало США 13,6 мільйона доларів на день.

Єдине, що може бути ширшим за кишені президента США, коли справа доходить до витрачання військових грошей, – це обіцянки кандидатів у президенти в роки виборів. Багато тих, хто цінує Біткоїн як інструмент фінансової свободи саме через його опір політичному втручанню та висловлює невдоволення поточною податково-бюджетною політикою, підтримує агітацію потенційного президента, поки скандовані ним слова допомагають їм виглядати вагоміше у власних очах. Чи здатні ми взагалі використовувати наш мозок?

Все, що потрібно для підтримки ще одного підстаркуватого ритора на чолі нашої так званої демократії, – це обіцянка звільнити Росса, що Трамп міг би зробити під час свого минулого президентства, але натомість вирішив використати свої повноваження для підготовки вбивства Джуліана Ассанжа – якщо у когось коротка пам'ять. Тим часом прихильники Біткоїна підтримують обіцянки Трампа захищати право на володіння Біткоїном відповідно до федеральних законів, які нам не потрібні, оскільки право на володіння власністю та право на свободу слова, що регулює розповсюдження безплатного програмного забезпечення, вже закріплені у конституції США, але кому потрібен конституційний закон.

Обіцянки Трампа усунути сенаторку Уоррен здобули велику підтримку, але ми цілком можемо зробити це самотужки, оскільки, по-перше, більшість пропозицій сенаторки щодо боротьби з Біткоїном неконституційні та можуть легко бути оскаржені в суді, і, по-друге, ніхто в американській політиці більше не сприймає її серйозно. Останньою спробою Трампа здобути прихильність Біткоїн-виборців стала його позиція проти CBDC, щодо яких Палата представників уже ухвалила Закон про боротьбу з наглядом за CBDC, але, на щастя для нього, біткоїнери, схоже, не звертають увагу на політику, якщо її не проповідують засуджені злочинці, які живуть на гольф-курорті.

Заява про те, що він хоче, щоб «решту майнінгу біткоїна було ЗДІЙСНЕНО У США», ще раз демонструє його повне нерозуміння мережі Біткоїна, а також його повну зневагу до її безпеки, оскільки вільні гроші можуть існувати тільки завдяки децентралізованій інфраструктурі майнінгу. Якщо ми хочемо уникнути використання самої мережі Біткоїна як абстракції CBDC через білий список транзакцій, реалізації контрольованих покупок та обмежень на основі місцеперебування, таких як чудовий список санкцій OFAC, вона повинна залишатися децентралізованою. Обіцяючи здійснювати майнінг біткоїна лише в США, Трамп насправді прагне зробити мережу менш безпечною та менш зручною для використання.

Не можна заперечувати, що Біткоїн отримає більше поширення завдяки підтримці президента, але не забуваймо, що улюблений син Трампа – Дональд Джон Трамп-молодший, який цілиться на вищі посади в адміністрації Трампа – вже дав нам уявлення про те, як може виглядати «адміністрація Трампа, яка підтримує Біткоїн». Буквально минулого місяця Трамп молодший взяв інтерв'ю у сумнозвісного Bitboy, в якому співрозмовники назвали людей, які витрачають біткоїн, «дурними» і говорили про токенізацію ідентифікаційних даних у блокчейні, що повинно змусити нас задуматися про очевидну відсутність у Трампа заходів щодо цифрових ідентифікацій.

Хоча це правда, що Біткоїн може стати більш впливовим на виборах, ми більше зацікавлені у використанні нашого потенціалу для вибору синього або червоного, який зрештою стане фіолетовим, а не бойкотуванні балаканини опортуністів.

Логічне мислення, схоже, не заважає «прихильникам Біткоїна» хвалитися тим, що вони зібрали гроші для Трампа, оголошувати його найкращим кандидатом та роздавати ремінці на мітингах на його підтримку. Коли вашу мораль можна купити, ви не патріот – ви продажна людина.

Це гостьовий пост L0la L33tz. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024
Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Розробники програмного забезпечення Біткоїна працюють над покращенням взаємодії з питань безпеки. Bitcoin Magazine 10 липня 2024