Британець, який втратив на звалищі 8000 BTC, хоче судитися із місцевою владою

Британець, який втратив на звалищі 8000 BTC, хоче судитися із місцевою владою

Джеймс Хавеллс випадково викинув на сміттєзвалище диск з 8000 BTC, однак у мерії не дозволяють чоловіку проводити розкопки.

Британський інвестор Джеймс Хавеллс, який випадково викинув на звалище жорсткий диск із приватними ключами від 8000 BTC, збирається подати до суду на міську раду Ньюпорта в Південному Уельсі, оскільки місцева влада заборонила йому проводити розкопки. Про це пише The Telegraph.

У 2013 році британець втратив 8000 біткоїнів, викинувши жорсткий диск із приватними ключами. Наразі чоловік планує самостійно залучити сортувальників та роботизованих собак Boston Dynamics. За попередніми оцінками, пошукова операція триватиме понад рік і коштуватиме від $6 млн до $11 млн. Анонімні інвестори вже пообіцяли компенсувати всю вартість в обмін на свою частку від знайдених біткоїнів.

У вересні 2023 року адвокати Хавеллса написали відкритий лист чиновникам з проханням надати їхньому клієнту доступ до міського сміттєзвалища та видати належні документи для розкопок. Крім того, британець зажадав відшкодувати збитки у розмірі $557 млн.

«Протягом десяти років я спробував усе, що міг. Після численних відмов я вирішив звернутися до суду», – сказав Хавеллс.

Влада Ньюпорта, своєю чергою, відзначала, що розкопки на звалищі не можна проводити, оскільки порушуються екологічні норми. На думку міських чиновників, це може мати негативний вплив на довкілля.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Скільки біткоїнів загублено назавжди

За даними аналітиків OriginStamp, близько 4 млн монет може бути назавжди втрачено. Вони зазначають, що значні втрати приватних ключів відбувалися в перші роки існування Біткоїна, коли багато власників монет ще не усвідомлювали повною мірою його потенціал і не приділяли належної уваги зберіганню ключів.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023