Біткоїн передає владу робітникам

Біткоїн передає владу робітникам

Колишній член комуністичної партії про те, як Біткоїн може допомогти уникнути насильства, яке історично супроводжує соціальні заворушення, спричинені економічними причинами.

У 1971 році я вступив до комуністичної партії – на той момент я працював у підрозділі оборонного заводу General Electric. Мене сильно вразили фотографії того як наші військові скинули напалм на в'єтнамських дітей, я був переконаний, що спроби нашого уряду виправдати себе були брехнею, і я захопився ідеєю того, що «робочий клас» незабаром захопить світ і створить утопію.

Група, до якої я приєднався, відкололася від Американської Комуністичної партії. Вона повинна була бути «демократичною та централістською». Я вийшов із групи через два місяці, коли мені почали віддавати накази, не пояснюючи, що насправді відбувається. Я зрозумів, що вся справа в централізмі, і про жодну демократію не могло бути й мови. Але я продовжував працювати на заводі General Electric протягом 13 років, беручи участь у рухах, які реформували як профспілку робітників, так і сам завод.

А як же «революція» та хто такі «робітники»? Я не схильний до насильства і тому ставився до термінів «революція» і «робітники» як до метафор, які не сприймаються серйозно ні мною, ні будь-ким іншим (у тому числі нашими можливими спостерігачами з ФБР). Але я відчував потребу в кардинальних соціальних і політичних змінах, і моє уявлення про «робітників» розширилося і почало включати майже всіх, крім мільярдерів чи підлабузників.

Протягом багатьох років я брав участь в особистих, профспілкових, громадських, шкільних, екологічних і політичних реформах та ініціативах, завжди усвідомлюючи, що, хоча ми часто здобували перемоги, ми були безсилі проти близької хвилі імперства, жадібності, мілітаризму, самодержавства і дезінтеграції.

У 2017 році я дізнався про Біткоїн і був зачарований ідеєю грошей, які не залежать від корпорацій та урядів, обмежені 21 мільйоном, створені шляхом вирішення математичних завдань, охороняються пильними вузлами, децентралізовані та не сфальсифіковані елітою. За останній рік я багато чому навчився у дивовижної Біткоїн-спільноти, у тому числі таких людей, як Джефф Бут і Джейсон Лоурі. Біткоїн – це інструмент міжнародної ненасильницької економічної революції проти корупції. Біткоїн завдає удару по корпоративному та державному обкраданню наших сімей, нашої праці, нашої власності та нашого інтелекту.

Настав час прокидатися!

Це стосується будь-якої урядової фіатної боргової системи у світі. У своїй чудовій книзі «Борг: перші 5000 років історії» Девід Гребер пояснює, як національні боргові системи завжди призводять до інфляції, а потім до війни та революції. Біткоїн не замінює потреби в політичній організації та опорі, але тепер я переконаний, що політичні та економічні реформи не можуть відбутися мирним шляхом та увінчатися успіхом без Біткоїна. Вперше в історії Біткоїн пропонує ненасильницький шлях до стабільної та дедалі більшої цінності нашої праці у всіх її формах для нас, «робітників світу». Прогресисти надто повільно вивчають економіку та Біткоїн та приєднуються до цього руху. Я їм кажу: «Прокидайтесь!»

Багато хто з тих, хто це читає, намагався достукатися до друзів і родичів і розповісти їм про Біткоїн, часто марно. Для декого із них я маю, можливо, більш переконливе повідомлення.

Гребер підкреслює, що наша економіка залежала від настільки великих військових витрат, як в інших країнах світу разом узятих. Ці витрати, своєю чергою, залежали від долара як світової резервної валюти. Інші країни зараз відходять від долара. Цей відхід плюс розрив у багатстві мільярдерів плюс наша нинішня гора боргів і, як наслідок, інфляція, відраховують час до кінця нашої економічної системи. У що це виллється в результаті:

Наша занепала інфраструктура, охорона здоров'я, заснована на страхуванні, брак житла, напади на школи, расизм, женоненависництво, релігійний націоналізм, нездатність відреагувати на руйнування, викликані глобальним потеплінням, і наша соціальна система, що розпадається, – проблеми, які не можуть бути вирішені в рамках нашої нинішньої економічної системи, що ґрунтується на боргах. Занепад нашої економіки позначається на будь-яких інших намаганнях. Якщо вам небайдужі ці речі та майбутнє наших дітей, вам потрібно дізнатися більше про Біткоїн.

Кожен уряд у світі, капіталістичний та комуністичний, зараз по вуха у боргах – це гроші, вкрадені у нинішнього та майбутніх поколінь. Усі вони нестійкі з економічної та екологічної точок зору. Це все схеми Понці. І, як і всі схеми Понці, вони залежать від наших знань, віри та схвалення, щоб продовжувати свою діяльність Історично склалося так, що правління систем, де злидні та нерівність досягли найвищого рівня, закінчувалося революцією, війною чи тим, і іншим.

Біткоїн все змінює

Вперше в історії у нас є засіб, який проникає в саму основу нашої фінансової та економічної системи. Він стає дедалі доступнішим як для заощаджень, так і транзакцій. Він обходить поліцейські та військові кийки, гармати та танки та встановлює безперечну вартість нашої праці, наших грошових переказів додому, наших заощаджень та нашої пенсії. Лоурі стверджує, що Біткоїн може значно допомогти нам у нашій надмірній залежності від насильницьких військових рішень.

Корумпованість наших політичних систем підноситься над системою патронажу та культурними ієрархіями, деякі з яких мають вікову історію, а деякі – сучасні. Ієрархії, які домінують в обох політичних партіях США, призначені для того, щоб захистити та приховати винних (пам'ятаєте Джеффрі Епштейна та його список клієнтів?) та обмежити участь в організаціях для змін, у тому числі перешкоджаючи Біткоїну. Наша здатність впливати на те, як нами керують на федеральному рівні, рівні штату чи міста, зменшується, тоді як школи та міста стикаються з нестачею бюджету, а вартість грошей у кишені знижується.

Наша демократія під загрозою, на кожному рівні. Це зниження вартості, за оцінкою груп, які відстежують рівень свободи по всьому світу, відповідає зниженню купівельної спроможності долара США. Долар (включно з вартістю нашої праці) падає, як і рівень свободи! Масові страйки, демонстрації та опір світовому порядку відбуваються і в інших країнах, але мало висвітлюються в наших корпоративних ЗМІ.

Вчителі, медичні працівники, фермери, машиністи, працівники роздрібної торгівлі, транспортники, частково зайняті, непрацездатні з усіх країн: настав час об'єднатися. Нам нема чого втрачати – настала пора скинути пута мільярдерів, їхніх підлабузників, їхньої прогнилої фінансової та політичної системи та часто жорстоких чи неосвічених управителів. Вперше в історії ми маємо інструмент, який цінує нашу працю та ідеї, обходить корупцію, дозволяє нам передавати цінність зі швидкістю світла, уникати комісій та використовувати марно витрачену енергію.

Біткоїн – це мирна всесвітня економічна революція з глибокими соціальними та політичними наслідками. Не потрібно жодної зброї, крім вашої вченості, уяви, сміливості та участі. І ви побачите як запуститься їхнє колесо пропаганди та сіяння «страху, невпевненості та сумнівів» (FUD), спрямованих на те, щоб відстрочити, знецінити цю революцію та перемогти в ній.

Це гостьовий пост Френка Кашнера, засновника UnChainDemocracy.org. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024