Облік непрямих викидів вуглецю – це атака на майнінг

Облік непрямих викидів вуглецю – це атака на майнінг

Очікується, що New York Times представить «облік непрямих викидів вуглецю з частковим резервуванням», націлений на видобуток біткоїнів.

Майнінг біткоїнів не має викидів вуглецю, і політика щодо скорочення викидів вуглецю має бути зосереджена на реальних джерелах викидів, таких як літаки та вугільні електростанції. Концентрація уваги на споживачах з нульовим рівнем викидів, таких як електромобілі та майнінг біткоїнів – це ненауковий підхід.

Викиди вуглецю виробниками електроенергії вважаються прямими викидами «Сфери охоплення 1» (Scope 1) відповідно до правил Агентства з охорони навколишнього середовища США. Єдина мета подвійного обліку викидів з непрямими викидами «Сфери охоплення 2» (Scope 2) полягає в тому, щоб розширити владу урядової бюрократії. Прямі викиди категорії 1 збільшують викиди вуглекислого газу (CO2) в атмосферу, непрямі викиди категорії 2 є ненауковою фантастикою.

Але ситуація стає ще гіршою.

Цього тижня стало відомо, що The New York Times працює над статтею, в якій буде вперше представлено облік непрямих викидів вуглецю з частковим резервуванням (FRICA). Очікується, що це поняття буде перейменовано на «облік граничних непрямих викидів вуглецю», щоб зробити його привабливішим.

Нещодавно ми на гіркому досвіді переконалися, що фіатні банки не зберігають усі наші гроші. Вони володіють лише невеликим відсотком, а решту позичають, що є інфляційною та сумнівною практикою, відомою як «банківське обслуговування з частковим резервуванням». Майбутня методологія FRICA, запропонована New York Times, є еквівалентом стрес-тестування банку з частковим резервуванням шляхом зняття одного «маржинального» долара, а потім оголошення про те, що банк не лише платоспроможний, а й на 100% зарезервований готівкою. Таким чином ігноруються фактичні балансові активи. New York Times ніколи не використовувала цей метод вимірювання фіктивних «непрямих викидів вуглецю» для будь-якої іншої галузі, вона використовуватиме його для атаки на майнінг біткоїнів.

FRICA припускає, що кожне поступове збільшення споживання електроенергії завжди збільшує виробництво електроенергії на електростанції, що працює на природному газі. Абсурдний висновок FRICA полягає в тому, що 100% електроенергії виробляється з природного газу, який виділяє вуглець, тому що будь-який окремий споживач електроенергії може відключитися і знизити граничний попит.

У 2022 році Рада з надійності електропостачання Техасу (ERCOT) повідомила, що енергосистема Техасу виробляла приблизно 40% електроенергії з ядерної, сонячної та вітрової енергії з нульовим викидом вуглецю, а 60% електроенергії – з природного газу та вугілля з викидами вуглецю. «Творчий» облік New York Times навмисно приховує той факт, що Техас є лідером у сфері відновлюваних джерел енергії. Навіть якби тільки 1% електроенергії виробляли електростанції, що працюють на природному газі, FRICA буде стверджувати, що 100% споживання електроенергії викликає «непрямі викиди вуглецю».

Реальність така, що додатковий попит на електроенергію спонукає виробників вітрової та сонячної енергії вкладати більше коштів у енергетичну інфраструктуру. Ненауково стверджувати, що збільшення попиту на базове навантаження може стимулювати лише електростанції на природному газі з короткочасним піковим навантаженням. Насправді правдиве протилежне. Біткоїн-майнінг має високий ступінь переривання, а це означає, що він забезпечує дохід для відновлюваних джерел енергії в нормальних умовах мережі та відключається під час стрибків попиту, не пов'язаного з майнінгом. Майнінг біткоїнів допомагає уникнути використання газопоршневих потужностей завдяки реагуванню на попит.

Облік FRICA буде недосконалим не лише з погляду електромережі. З погляду майнінгу біткоїнів також невірно стверджувати, що відключення майнінгових установок у Техасі не стимулюватиме подальшого видобування біткоїнів за кордоном, через мережі, що забруднюють атмосферу, як у Росії та Венесуелі. Біткоїн – це незалежна глобальна валютна система, тому довільне оподаткування майнінгу з доказом роботи у Сполучених Штатах лише підірве економічну конкурентоспроможність країни та знизить попит на відновлювані джерела енергії.

Очікується, що New York Times роздуватиме фіктивні викиди вуглецю з єдиною політичною метою – несправедливо атакувати майнінг біткоїнів у Сполучених Штатах. У той самий час нинішня адміністрація президента наполягає на запровадженні карального податку на видобуток біткоїнів, що змістить Сполучені Штати з провідних позицій на користь іноземних опонентів. Хороша журналістика та хороша політика повинні відкидати і те, й інше.

Це гостьовий пост П'єра Рошара, віцепрезидента з досліджень Riot Platforms. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Чи є проблема з пулами для майнінгу? Чи є проблема з пулами для майнінгу? Ретельний аналіз усієї екосистеми майнінгу, від «асіків» до майнінгових пулів, з урахуванням системних ризиків та проблем, які існують у всій галузі. Bitcoin Mechanic 26 листопада 2023
Переосмислення Web3 за допомогою Біткоїна Переосмислення Web3 за допомогою Біткоїна Оцінка реальності та наративів про Web3, а також того, як Біткоїн може краще відповідати заявленим цілям таких проєктів. Аллард Пен 26 листопада 2023
Чому вам слід перечитати книгу «1984» Чому вам слід перечитати книгу «1984» Якщо вас непокоять питання конфіденційності, суверенітету та свободи, уроки «1984» Джорджа Оруелла актуальні як ніколи. Несрін Айссані 25 листопада 2023