Carrot провів ребрендинг і став застосунком Bitcoin Magazine

Carrot провів ребрендинг і став застосунком Bitcoin Magazine

Популярний мобільний застосунок для отримання нагород у біткоїнах, раніше відомий як Carrot, провів ребрендинг і тепер називається Bitcoin Magazine.

Примітка! Якщо ви читаєте це не в новому застосунку Bitcoin Magazine, то можете проґавити можливість заробити 500 сатоші!

Як це працює

Простими словами:

Читайте, навчайтеся і ЗАРОБЛЯЙТЕ біткоїни!

Наш застосунок дозволяє вам отримувати винагороду в біткоїнах за взаємодію з нашим контентом: читання останніх новин та колонок про Біткоїн, перегляд прямих трансляцій, участь у розіграшах, опитуваннях тощо. Це щось на кшталт отримання винагороди у вигляді кешбеку у біткоїнах!

Додаток Bitcoin Magazine безплатний для всіх!

Як заробити

  1. Читайте статті – читайте нові статті в додатку щодня, заробляйте трохи сатоші та будьте в курсі останніх новин про Біткоїн, освіту та культуру. Якщо ви шукаєте спосіб відкладати сатоші, то це чудовий спосіб заробляти та навчатися одночасно!
  2. Слідкуйте за новинами у Twitter. Хочете більших нагород? Щоп'ятниці ми публікуємо флеш-коди в нашому Twitter-акаунті (@earnwithbm).
  3. Пройдіть наш безплатний курс – підпишіться на наш безплатний курс з основ Біткоїна через електронну пошту https://b.tc/21days, вивчіть основи Біткоїна та заробіть до 2100 сатоші!
  4. Підпишіться на нашу розсилку. За допомогою нашої розсилки ми інформуємо користувачів про спеціальні можливості заробітку, такі як безплатні курси, опитування або Біткоїн-свята. Це можливість отримати додатковий дохід за користування застосунком!

Що таке сатоші?

«Сатоші» – це найменша одиниця біткоїна. Так само як долар складається зі 100 пенні, один біткоїн складається зі 100 000 000 сатоші. Назва походить із псевдоніма творця Біткоїна Сатоші Накамото.

Біткоїн (також відомий як BTC) використовується як цифрові гроші з 2009 року, але це все ще нова технологія. Якщо ви новачок в Біткоїні, то застосунок Bitcoin Magazine – чудовий спосіб вчитися та заробити свої перші сатоші!

Чи є застосунок Bitcoin Magazine гаманцем?

Ми не є біткоїн-гаманцем, і ви не можете відправляти кошти в застосунок Bitcoin Magazine. Наша мета – надати вам найкращі можливості для заробітку.

Як тільки ви заробите достатньо сатоші, ви зможете вивести їх на свій власний гаманець з підтримкою Lightning. На help.bitcoinmagazine.app ви знайдете гаманці, які найкраще підходять для керування вашими винагородами.

Ми рекомендуємо Wallet of Satoshi, Muun Wallet, Blue Wallet або ZBD Wallet.

Підтримка: відвідайте help.bitcoinmagazine.app або напишіть нам на електронну адресу [email protected]

Калькулятор сатоші: sats-calculator.bitcoinmagazine.app

Вебсайт: bitcoinmagazine.app

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023