У 2023 році біткоїнери повинні перестати стріляти у гінців

У 2023 році біткоїнери повинні перестати стріляти у гінців

З початком нового року біткоїнери повинні скористатися можливістю та вдатися до конструктивної критики.

Я люблю Біткоїн – і світ, який Біткоїн допомагає створити – так само сильно, як і будь-який дуже затятий біткоїнер. Тому, я хочу робити й говорити речі, які допоможуть йому досягти успіху. Це бажання зовсім не унікальне.

Однак іноді те, що не здається продуктивним, виявляється продуктивним.

Конструктивна критика – продуктивний дискурс для Біткоїна. Вказівка на неправильні припущення – продуктивний дискурс для Біткоїна. Перелічування небезпек – продуктивний дискурс для Біткоїна. Викриття лицемірних цілей та дій є (або можливо є) продуктивним дискурсом.

При цьому нелогічна чи безглузда критика не є продуктивним дискурсом. Критика через те, що ви не попрацювали, щоб краще зрозуміти Біткоїн, не є продуктивним дискурсом. Звернення до авторитету чи інтуїції замість добре дослідженої інформації не є продуктивним дискурсом. Відмова розуміти різні варіанти використання різними людьми не є продуктивним дискурсом.

Я думаю, більшість людей теоретично погодяться з вищевикладеним. Але знову ж таки, ми люди. Наші бажання, потреби та емоції часто стають на нашому шляху.

Слухати критику не дуже приємно. Критикувати – незалежно від заслуг – приємно. Негайна або короткострокова насолода – це приємно. Це невіддільні стимули кожної людини.

В результаті шум посилюється, а сигнал слабшає. В результаті наймудріших Біткоїн-пророків часто відкидають чи ігнорують. Або позбавляються від них. Така поведінка «убий гінця» дорого обійдеться.

Гінців убивають на бичачому ринку. Гінців убивають на ведмежому ринку. Гінців убивають під час бокового тренду. Гінців убивають… просто так.

Ті, кого зрешетили кулями, знають, хто вони. Вони часто повторюють одне і те ж. Повторімо і розгляньмо лише деякі з їхніх послань:

  • Якщо ви хочете, щоб Біткоїн слугував для безпеки людей, а також для свободи та прав людини, не публікуйте фотографії без згоди людей.
  • Якщо ви хочете, щоб люди були фізично захищені з Біткоїном, припиніть ділитися інформацією з маркетинговими фірмами, які не відповідають вимогам безпеки, необхідним для клієнтів Біткоїна. Принаймні використовуйте різні адреси електронної пошти для маркетингових систем та для доступу до облікового запису або завантажень.
  • Якщо ви хочете децентралізації майнерів по всьому світу, перестаньте надмірно просувати майнінг у вашому місті, вашій компанії та вашій країні.
  • Якщо ви бажаєте конфіденційності, не стверджуйте, що щось пропонує повну конфіденційність, якщо це не зовсім так.
  • Якщо заявлена місія вашої організації – «захист громадянських свобод у цифровому світі», то ви повинні заявити про це, коли буде внесено законопроєкт, який стосується всіх цих питань. Це я до вас звертаюся, Electronic Frontier Foundation.
  • Якщо ви хочете, щоб люди розумно розпоряджалися грошима, не кажіть їм залазити в борги або закладати свої будинки, щоб вкладати всі свої гроші в біткоїни та ходлити.
  • Якщо ви хочете мирної революції, в жодному разі не кажіть, що Біткоїн аналогічний до зброї.
  • Якщо ви хочете, щоб люди розуміли Біткоїн, не вдавайтеся до ірраціональних еквівалентів для його пояснення. У недавній статті Bitcoin Magazine Стівен Лівера писав саме про цю проблему.
  • (Шановний читачу, це місце для інших подібних пунктів «якщо-то».)

Якщо ви не вважаєте, що будь-що з перерахованого вище так важливо, то наведіть контраргументи. За винятком, мабуть, останнього, усе перелічене вище становить реальну загрозу для фізичної безпеки та захищеності людей. Всі пункти є невіддільною частиною того, що люди називають цілями Біткоїна.

Людські стимули часто ґрунтуються на короткостроковому чи негайному задоволенні, а не на довгострокових наслідках чи результатах. Необхідно смиренно провести дослідження, зробити кропітку роботу і докласти зусиль, щоб розв’язати вищезгадані проблеми, а також інші технічні та ділові проблеми, які виникають і потребують вирішення.

Давайте ми не будемо відкидати корисні повідомлення або їхніх сповіщувачів у 2023 році. Натомість погляньмо на наші власні короткострокові стимули та задоволення – і порівняємо їх з цілями, які має досягти Біткоїн…

...щоб зробити рік щасливішим для багатьох, а не лише для деяких.

Це гостьовий пост Хайді Портер, підприємниці з 35-річним досвідом роботи у технологічній галузі. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024