Формування Біткоїн-ком’юніті: від мітапів до гіпербіткоїнізації

Формування Біткоїн-ком’юніті: від мітапів до гіпербіткоїнізації

Головною рушійною силою Біткоїна завжди було його ком’юніті. Без біткоїн-ентузіастів світ ніколи б не дізнався про справжні гроші майбутнього. Саме тому мітапи та різноманітна соціалізація дуже важливі для розвитку Біткоїн-сфери.

За даними аналітичної компанії Chainalysis, Україна займає третє місце в рейтингу глобального індексу використання біткоїна та криптовалют, поступаючись лише В’єтнаму та Філіппінам. Експерти підрахували, що за останній рік кількість власників цифрових активів в країні зросла з 5,5 млн до 6,5 млн, або 15,7% населення.

Попри те, що інтерес до Біткоїн-індустрії має тенденцію до зростання, обізнаність українців у цій сфері все ще недостатня. Прикладом для наслідування для нас може бути Європа.

Ще 2014 року у Нідерландах з'явився справжній Біткоїн-city – з того часу у місті Арнемі на рівні міського муніципалітету працюють над адаптацією інфраструктури до біткоїн-розрахунків. Там постійно відбуваються тематичні мітапи, а за допомогою BTC можна розрахуватися за їжу у фастфудах на кшталт Burger King.

Ще одне потужне Біткоїн-ком’юніті можна знайти у Данії. Країна вже давно стала прихистком для різноманітних біткоїн-стартапів, а біткоїн-банкомати можна зустріти навіть у місцевих барах.

Швеція також відома своїм «м'яким кліматом» для Біткоїна. А все завдяки місцевим освітнім ініціативам, які роблять BTC доступним та зрозумілим для новачків.

В Україні також активно формується Біткоїн-ком’юніті, зокрема за допомогою тематичним мітапів, які допомагають підвищувати рівень грамотності та обізнаності у Біткоїн-сфері.

Головною платформою для таких ініціатив став Bitcoin Magazine Україна. І вже 26 січня у Києві відбудеться третя зустріч Біткоїн-ентузіастів, організована виданням.

Bitcoin Meetup Kyiv кожного місяця збирає всіх, хто цікавиться Біткоїном, для обговорення його екосистеми, поточного стану та перспектив. Завдяки мітапу всі охочі можуть отримати доступ до якісних знань, взяти участь у нетворкінгу та приєднатися до української Біткоїн-спільноти на шляху до гіпербіткоїнізації.

Приєднуйтесь і ви.

Це гостьовий пост Біткоїн-ентузіастки Вікторії Рудої. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Після важкого 2022 року публічні майнінгові компанії хочуть відвоювати позиції Після важкого 2022 року публічні майнінгові компанії хочуть відвоювати позиції Після невдалого року, акції публічних майнінгових компаній укріпилися в січні через сильне ралі біткоїна. Зак Воелл 09 лютого 2023
Стосовно Ordinals Стосовно Ordinals Об'єктивний погляд на технічні проблеми, пов'язані з Ordinals, та їхні наслідки для мережі Біткоїна. Марк Гудвін 08 лютого 2023
Помаранчева пігулка для біткоїнерів Помаранчева пігулка для біткоїнерів У той час як Біткоїн все ще знаходиться на ранній стадії прийняття, схоже, що завзятим біткоїнерам потрібна власна помаранчева пігулка. Остін Герберт 08 лютого 2023