Формування Біткоїн-ком’юніті: від мітапів до гіпербіткоїнізації

Формування Біткоїн-ком’юніті: від мітапів до гіпербіткоїнізації

Головною рушійною силою Біткоїна завжди було його ком’юніті. Без біткоїн-ентузіастів світ ніколи б не дізнався про справжні гроші майбутнього. Саме тому мітапи та різноманітна соціалізація дуже важливі для розвитку Біткоїн-сфери.

За даними аналітичної компанії Chainalysis, Україна займає третє місце в рейтингу глобального індексу використання біткоїна та криптовалют, поступаючись лише В’єтнаму та Філіппінам. Експерти підрахували, що за останній рік кількість власників цифрових активів в країні зросла з 5,5 млн до 6,5 млн, або 15,7% населення.

Попри те, що інтерес до Біткоїн-індустрії має тенденцію до зростання, обізнаність українців у цій сфері все ще недостатня. Прикладом для наслідування для нас може бути Європа.

Ще 2014 року у Нідерландах з'явився справжній Біткоїн-city – з того часу у місті Арнемі на рівні міського муніципалітету працюють над адаптацією інфраструктури до біткоїн-розрахунків. Там постійно відбуваються тематичні мітапи, а за допомогою BTC можна розрахуватися за їжу у фастфудах на кшталт Burger King.

Ще одне потужне Біткоїн-ком’юніті можна знайти у Данії. Країна вже давно стала прихистком для різноманітних біткоїн-стартапів, а біткоїн-банкомати можна зустріти навіть у місцевих барах.

Швеція також відома своїм «м'яким кліматом» для Біткоїна. А все завдяки місцевим освітнім ініціативам, які роблять BTC доступним та зрозумілим для новачків.

В Україні також активно формується Біткоїн-ком’юніті, зокрема за допомогою тематичним мітапів, які допомагають підвищувати рівень грамотності та обізнаності у Біткоїн-сфері.

Головною платформою для таких ініціатив став Bitcoin Magazine Україна. І вже 26 січня у Києві відбудеться третя зустріч Біткоїн-ентузіастів, організована виданням.

Bitcoin Meetup Kyiv кожного місяця збирає всіх, хто цікавиться Біткоїном, для обговорення його екосистеми, поточного стану та перспектив. Завдяки мітапу всі охочі можуть отримати доступ до якісних знань, взяти участь у нетворкінгу та приєднатися до української Біткоїн-спільноти на шляху до гіпербіткоїнізації.

Приєднуйтесь і ви.

Це гостьовий пост Біткоїн-ентузіастки Вікторії Рудої. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Еволюція біткоїн-гаманців: від перших днів до сучасних рішень Еволюція біткоїн-гаманців: від перших днів до сучасних рішень Короткий огляд того, як розвивалися біткоїн-гаманці. Ітан Рід 24 вересня 2023
Економічна реальність масштабування Економічна реальність масштабування Масштабувати Біткоїн не так просто, як змахнути чарівною паличкою – існують неминучі економічні реалії, з якими потрібно рахуватися, щоб досягти успіху. Майкл Матулеф 24 вересня 2023
Джентрифікація та Біткоїн: економічні паралелі з нерухомістю Джентрифікація та Біткоїн: економічні паралелі з нерухомістю Простір у блоці – це товар, який має високий попит на ринку, та безліч спільних рис із процесом джентрифікації на ринку нерухомості. Альберто Мера 23 вересня 2023