Bitcoin 2023: прийшов час посилити Біткоїн

Bitcoin 2023: прийшов час посилити Біткоїн

Після кожного ведмежого ринку Біткоїн можна зробити сильнішим. У цьому нам допоможе конференція Bitcoin 2023.

Якщо ви це читаєте, вітаю, ви вже знаєте, що таке справжній ведмежий ринок біткоїна. Так, зима холодна, і ні, тепло не повернеться навіть на деякий час, але саме в ці моменти, коли морозне повітря наповнює легені та дзвін у вухах від шуму останніх двох років починає стихати, можна знову зосередитися на головній місії та орієнтуватися на сигнал, продовжуючи шлях.

Це справді зимова країна чудес. І хоча чомусь всі дивуються, що за літом слідує зима, не забуваймо, що весна теж обов'язково прийде, і найкраще почати до неї готуватися належним чином.

Ми пережили досить багато таких змін сезонів у Bitcoin Magazine, і після кожного циклу ми, здається, трохи наближаємося до розуміння того, як насправді буде розвиватися гіпербіткоїнізація, і що нам потрібно робити як спільноті та галузі, щоб до цього прийти. На жаль, механізм, який допомагає нам це зрозуміти, зазвичай базується на болю та суворих уроках.

У період з 2013 по 2014 рік ми засвоїли урок «не ваші ключі, не ваші монети», коли найбільша біткоїн-біржа (на сьогодні) впала. З 2017 по 2018 рік ми дізналися, як має працювати управління в системі без визначеного управління за допомогою жорстоких воєн форків. Тепер, з 2021 по 2023 рік, ми бачимо, як запровадження кредитних та боргових циклів впливає на ринки та спотворює їх, як і різні вектори атак паперових біткоїнів та боргових зобов'язань, особливо в системі з майже миттєвими розрахунками.

Справді, Біткоїн проводить нас через прискорений курс останніх 2000 з лишком років фінансових інновацій. Будь-хто, хто уважно стежить за траєкторією Біткоїна, може по праву вважати себе експертом у грошовій теорії, серед іншого.

Проте засвоїти ці уроки не достатньо.

У період зими ми не повинні впасти у сплячку; ми повинні будувати. Настав час використати уроки минулого десятиліття та застосувати їх до майбутнього глобальної фінансової системи. Багато компаній і проєктів, які допомагають нам у цьому, вже існують, допрацьовують свої пропозиції та створюють для нас надійну інфраструктуру. Багато інших будуть розроблені у майбутньому.

Bitcoin 2019 була заснована чотири роки тому, в розпал ведмежого ринку 2018 року, відразу після запеклої громадянської війни. Мета полягала в тому, щоб «знову зробити біткоїн привабливим», залікувати рани та допомогти прокласти шлях уперед для цієї галузі.

Індустрія, яка сформувалася навколо Біткоїна, значно зросла впродовж наступних чотирьох років, і наша конференція мала стати її рушійною силою. Багато з сьогоднішніх компаній, орієнтованих на Біткоїн, були засновані на наших заходах. Стартапи заявляли про себе та отримували фінансування. Компанії знаходили та наймали ключових співробітників. У наших конференц-залах починалися ділові партнерські відносини. На наших сценах анонсувалися продукти та послуги (і багато іншого!). Складно знайти компанію в нашій індустрії, яка б не змінила траєкторію свого бізнесу після відвідування або спонсорства нашої конференції.

У 2019 році спільнота розділилася, і Біткоїн не отримав належного пріоритету у ширшому дискурсі. У 2023 році спільнота стала сильнішою, ніж будь-коли, але індустрія, яка сформувалася навколо Біткоїна, повністю зруйнувалася. Цвинтар компаній, які мали надмірну кількість кредитів або були відверто шахрайськими, величезний. У продуктах і послугах, створених цими компаніями, існують величезні прогалини, тоді як є хороші можливості для створення нових продуктів та послуг, в основі яких лежатимуть основні принципи Біткоїна. У нас є унікальна можливість переосмислити те, як виглядає фінансова система з Біткоїном у її центрі, і конференція Bitcoin 2023 стане нашим першим шансом зібратися як спільнота і зробити це.

Bitcoin 2023 відбудеться 18 травня 2023 року. Компанії та розробники, які візьмуть участь, мають шанс стати лідерами, які визначатимуть майбутнє нашої галузі на довгі роки вперед. Ідеї, висловлені учасниками та спікерами, можуть стати основою для наступного етапу розвитку галузі. Ми будемо відновлювати, помістивши Біткоїн в основу кожного продукту та послуги на ринку. І ми доведемо світові, що ідею, час якої настав, не зупинити.

Ця наступна епоха, можливо, стане ключовою для успіху Біткоїна. Настав його момент «і доведу!» і за цим спостерігає весь світ. Майбутнє Біткоїна чекає.

Не стійте осторонь. Вийдіть на арену.

Це редакційна стаття Брендона Гріна, топменеджера BTC Inc та організатора конференції Bitcoin 2023. Bitcoin 2023 та Bitcoin Magazine управляються BTC Inc.

Податкові атаки не вб'ють Біткоїн Податкові атаки не вб'ють Біткоїн Визначення біткоїнерів як тих, хто «ухиляється від податків», або запровадження довільних тарифів не може зупинити неминучий розвиток технології. Конор Чепенік 29 травня 2023
Метод ковзного блоку: новий спосіб прогнозування складності майнінгу Метод ковзного блоку: новий спосіб прогнозування складності майнінгу Luxor описує свою нову методологію для підвищення точності прогнозів складності біткоїн-майнінгу. Колін Харпер 26 травня 2023
Коли Біткоїн перетинається з ШІ: пробудження божевілля чи розсудливості? Коли Біткоїн перетинається з ШІ: пробудження божевілля чи розсудливості? Навколо штучного інтелекту проводяться ідеологічні лінії, і біткоїнерам необхідно приготуватися вступити у боротьбу. Александар Свєцкі 26 травня 2023