Крах FTX показує, чому я ненавиджу трейдинг та інвестування

Крах FTX показує, чому я ненавиджу трейдинг та інвестування

Торгівля ризиковими активами на централізованих біржах протилежна культурі заощадження, яку стимулює Біткоїн.

Я вважаю трагічною кількість людей у ​​США, яких грошово-кредитна політика Федерального резерву змушує ризикувати своїм важко заробленим капіталом. Ті з нас, кому пощастило мати багатство, купують будинки за завищеними цінами, акції за завищеними цінами, криптовалюти за завищеними цінами – і біткоїн. Цитуючи, серед інших, сенатора Ламміса: «Слава Богу за біткоїн».

Крах централізованої біржі FTX – останній приклад того, чому я ненавиджу торгувати та інвестувати, особливо коли йдеться про ринок шиткоїнів. Мало того, що це неймовірний ризик для вас, оскільки ви, по суті, робите ставки на активи, але й організація, яка тримає ваші гроші, також спекулює ними! Весь цей час ви довіряєте третій стороні, яка зацікавлена лише в тому, щоб заробити на ваших грошах, і не дає вам шансу торгувати, доки вони цим займаються.

Я б сказав, що добре поінформований «інвестор» побачить фантастичну рентабельність інвестицій, яка значно перевищує інфляцію та друкування грошей, і отримає найменший ризик, «інвестуючи» в біткоїн. У перші роки моєї роботи юристом один із моїх наставників був виконавчим директором некомерційної організації, яка надавала житло вдовам та сиротам. Він часто казав, що цій організації дозволено інвестувати лише в акції вдів та сиріт, які є «блакитними фішками», маючи на увазі, що вони пов'язані з меншим ризиком і, ймовірно, існуватимуть упродовж тривалого часу. Хоча біткоїн ще не став мейнстримом, я вважаю, що біткоїн – найкраща технологія заощаджень у нашій історії. Я впевнений, що Біткоїн переживе мене, моїх дітей та онуків. Моя мама була тямущим інвестором, керуючись принципом «купи та тримай», що сильно вплинуло на мою відразу до трейдингу та надання переваги довгостроковим інвестиціям.

На початку своєї кар'єри, в середині 1980-х, я працював судовим захисником у компанії з продажу дешевих акцій і дізнався, що наші фінансові ринки були фальсифіковані протягом дуже довгого часу. Так що я ніколи не був трейдером, і мій послужний список як інвестора був такий собі, доки я не вклався в біткоїн. Я бачу всі шахрайства з альткоїнами сьогодні, і це нагадує мені епоху пенні-сток. Я не намагаюся переконати вас, що ринки сфальсифіковані, я ділюся цією точкою зору лише для того, щоб допомогти читачеві зрозуміти, чому я ненавиджу торгувати та інвестувати. Я хочу рівних умов гри. Що я дізнався, так це те, що багато поплічників та інсайдерів користуються пільгами, що робить їх багатими протягом багатьох десятиліть, і, схоже, ситуація стає лише гіршою. Я хочу щось, що працює на рівних умовах для всіх. Я хочу купити та тримати цей актив протягом десяти або більше років і бути впевненим, що він збереже свою вартість. Я хочу актив, через який я не втрачу сон. Давні безпечні гавані більше не працюють, коли ФРС щорічно девальвує валюту на двоцифрові цифри. Додайте до цього «негативну відсоткову ставку» необхідності платити фінансовій установі 1% або більше річних за управління моїми фінансовими активами в IRA або 401K, і ви станете такими ж циніками. Також слідкуйте за прихованими комісіями 12b1 у взаємних фондах. Остерігайтесь посередників, які сидять між вами та вашими інвестиціями. Усі хочуть частку вашого багатства.

Чого я дійсно хочу як бумер, який однією ногою на пенсії, так це технологія заощаджень, яка була б настільки надійною, що їй не було б рівних. В ідеалі вона повинна мати власну цифрову систему платежів, яка ніколи не піддавалася злому і може забезпечити безвідмовну роботу. Ну, це все про біткоїн. Я хочу ощадну технологію, в якій між мною та моїми активами не стоятиме третя сторона. Я не хочу боргової розписки від банку, брокерської фірми чи фінансової установи; я хочу біткоїн. Я хочу, щоб технологія заощаджень була настільки прозорою, що можна було нишпорити в тимчасовому ланцюжку аж до генезис-блоку. Це біткоїн. Мені потрібна технологія заощаджень, яка збереже мій зароблений капітал, життєву силу і купівельну спроможність на багато років вперед з мінімальним ризиком. Це біткоїн. Я хочу заощадити на активі, що базується на абсолютному дефіциті. Це біткоїн. Я хочу володіти активом, який можна купити або продати 24/7/365 днів на рік і який є ліквіднішим, ніж казначейські облігації США. Це біткоїн. Мені потрібний актив, який ви повинні вибрати, і який все ще знаходиться на ранній стадії впровадження. Це біткоїн. Я хочу актив, який повністю позбавить мене необхідності бути інвестором на Уолл-Стріт. Мені потрібен актив, який дозволить мені відмовитись від фіатної системи. Це біткоїн.

Чи була крива навчання біткоїнам крутою? Абсолютно, і це того варте! Якщо ви витратите сотні чи навіть тисячі годин на вивчення, ви виявите, що рентабельність інвестицій у біткоїн зробила його безперечно найефективнішим класом активів за останнє десятиліття, і йому немає рівних. З прийняттям біткоїнів національними державами, фондами добробуту, хедж-фондами, Уолл-Стріт та сімейними офісами, поряд із нещодавнім посиленням регулятивної визначеності, ризики біткоїна були знижені. Рей Даліо надає перевагу біткоїнам над облігаціями. На мою думку, яка ґрунтується на багатьох дослідженнях, біткоїн представляє профіль меншого ризику, ніж будь-який інший клас активів у світі маніпуляційних процентних ставок. При правильному особистому зберіганні (що саме по собі є завданням) він становить набагато менший ризик, ніж долари США у моєму банку. Чому? Тому що я не маю ці долари США у своєму розпорядженні – все, що я маю від мого банку чи фінансової установи, – це боргова розписка в доларах. І, як ми дізналися протягом всієї історії, уряди, банки та національні держави мають неналежний послужний список, коли трапляється непередбачене, і вони мають можливість безпосередньо забрати наші гроші, як це сталося в Канаді, на Кіпрі або таємно шляхом знецінення валюти.

Тих, хто все ще не наважився, я закликаю почати вивчення сьогодні. Я вважаю це разючим та трагічним, що наша шкільна система не вчить нас із раннього віку як поводитися з грошима. Це дуже важливо, і нещодавно я провів лекції для кількох класів семи- і восьмикласників про гроші та біткоїни й закликаю тих, хто може, зробити те саме! Я б дуже хотів побачити як понад сто тисяч біткоїнерів навчають молодь грошам та біткоїну у місцевих школах. Будь ласка, зв'яжіться зі мною, і я поділюся своїм планом та підходом. Усунення прогалин у ваших знаннях про гроші та біткоїни дасть вам справедливу перевагу перед тими, хто занадто лінивий, неосвічений або боїться виконувати роботу. І як тільки ви це зробите, ви не пошкодуєте про це. Як каже прислів'я: «Шлях на 1000 миль починається з одного кроку». Біткоїн – це мова, яку варто вивчити. Біткоїн також є системою переконань, яка знаходить прихильників швидше, ніж будь-яка інша технологія в історії людства. Я пропоную вам сісти на поїзд, оскільки є ризик потрапити під нього.

Це гостьовий пост Марка Марайї підприємця, автора книги «Створення дива – це просто» та біткоїнера. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024