Біткоїн-фундаменталізм: моральна та логічна перевага

Біткоїн-фундаменталізм: моральна та логічна перевага

Секта Біткоїн-максималістів, відома як Біткоїн-фундаменталісти, захопила рух. Але цей фундаменталізм – загроза для Біткоїна чи його найбільший союзник?

Основи є основи. Вони чисті, прості, прямолінійні та правдиві.

Складність, з іншого боку, часто є ворогом істини, а також краси та прогресу.

Ми живемо у світі, який сьогодні затьмарений складнощами та абстракціями, які мало хто може зрозуміти, не кажучи вже про те, щоб діяти в рамках контексту. Шиткоїнери, державники та шахраї люблять використовувати складність у своїх інтересах. Вони знаходять підтримку як у бездумних людей, так і людей з погано адаптованим его, які не хочуть здатися «дурними», не «розуміючи».

Бездумні люди є і будуть. Вони йдуть уперед, чи то до раю, чи до лави, і не знають, чому. Про них особливо нема чого сказати.

Але останні є цікавішим випадком, тому що у своїх спробах виглядати розумними чи чудовими перед складністю вони виявляються вкрай дурними, оскільки вони ніколи насправді не розуміли суті й, таким чином, були обдурені.

Яскравими прикладами є багаті управителі фондами та венчурні капіталісти, які підтримували все, від Enron до Берні Медоффа, Lehman Brothers, Theranos і, останнім часом, EOS, Cardano, Solana, Ethereum та інші будь-коли створені великі шиткоїни.

Г.К. Честертон сказав:

«Зло завжди користується двозначністю».

І так з усіма подібними речами у сучасному світі. Сигнал звучить як: «Довіряй, не перевіряй».

Сучасна «моральність» – це послух, відповідність та поступливість. Нам кажуть просто «плисти за течією», бо «ми всі у цьому разом».

Але ті, хто знає, що до чого, плюють в обличчя такій дурниці, і це дух, який я досить часто відчуваю серед біткоїнерів, яких я поважаю.

Біткоїн означає перевіряти, а не довіряти, принаймні, тією мірою, якою дозволяє ваша компетентність, і якщо вам потрібно покращити своє розуміння, ви робите це. У світі Біткоїна інформація не «приховується», а надається у вільний доступ іншими суверенними особами, які хочуть, щоб до їхніх лав приєднався ще один компетентний та незалежний учасник.

Це Біткоїн-фундаменталізм, і я не можу придумати щось важливіше для масового руху, який намагається зрушити саму основу цивілізації.

Коли хтось каже вам, що «Біткоїн надто нудний», станьте на варті біля дверей вашого розуму та біля сховища вашого багатства, тому що вони майже напевно доповнять це докладною презентацією про те, як вони відкрили вічний двигун.

Такі машини Руба Голдберга завжди вестимуть у пекло, незалежно від намірів, тому що вони – хибні боги, які нав'язуються лжепророками.

Простота елегантна. Вона чиста.

Базовий означає красивий.

Основи – це фундамент.

Так і у світі Біткоїна.

24 слова.

10 хвилин.

21 мільйон.

Основи й не тільки

Крім Біткоїна, є незаймана краса і чистота, характерні для фундаментального життя.

Чим старше я стаю і дорослішаю (сподіваюся), тим більше я ціную простоту та зосередженість. Чому я повинен в'язнути в непотрібній складності?

Перше виходить із впевненості, а друге – з невпевненості та занепокоєння.

Завжди намагатися довести, що ви більше, ніж ви є – це поведінка зіпсованого, тендітного его.

Чому ти так стараєшся? Хто тебе образив? Що ти намагаєшся довести?

Є час та місце для вивчення складності. Можливо, у 20 років, коли ви навчаєтесь, досліджуєте та відкриваєте для себе аспекти життя. Але в міру дорослішання ви прийдете до усвідомлення (за умови, що ви дійсно дорослішаєте, а не залишаєтеся дорослою дитиною), що істина досить проста, що принципів життя не так багато, і що важлива зосередженість – у вас обмежений час на цій Землі.

Стосунки, якісна їжа, сонячне світло, заощадження, енергія, знання, фітнес, здоров'я, свобода, сім'я, відповідальність, повага, любов, творчість, розв'язання проблем, важелі*, природа, Бог.

Звичайно, це не вичерпний список, але від 80 до 90% краси в житті можна знайти в цьому списку.

Отже, пам'ятайте…

Складність часто є ворогом істини.

Простота елегантна.

Базовий означає красивий.

Основи – це фундамент.

Бути Біткоїн-фундаменталістом – це те, чого варто прагнути.

Це принесе вашій душі багато користі.

Прийміть цю пораду або залиште її. Вибір, звісно, ​​за вами.

*Я не маю на увазі кредитне плече на ринку. Я маю на увазі важелі в архімедовому сенсі. Це потужний інструмент, який може звернути гори.

Це гостьовий пост Алекса Свєцкі, автора «Маніфесту некомуністів», засновника The Bitcoin Times та ведучого The Wake Up Podcast. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Чи є проблема з пулами для майнінгу? Чи є проблема з пулами для майнінгу? Ретельний аналіз усієї екосистеми майнінгу, від «асіків» до майнінгових пулів, з урахуванням системних ризиків та проблем, які існують у всій галузі. Bitcoin Mechanic 26 листопада 2023
Переосмислення Web3 за допомогою Біткоїна Переосмислення Web3 за допомогою Біткоїна Оцінка реальності та наративів про Web3, а також того, як Біткоїн може краще відповідати заявленим цілям таких проєктів. Аллард Пен 26 листопада 2023
Чому вам слід перечитати книгу «1984» Чому вам слід перечитати книгу «1984» Якщо вас непокоять питання конфіденційності, суверенітету та свободи, уроки «1984» Джорджа Оруелла актуальні як ніколи. Несрін Айссані 25 листопада 2023