Майкл Сейлор на роботі мрії у Біткоїн-сфері

Майкл Сейлор на роботі мрії у Біткоїн-сфері

Важко уявити кращу сферу діяльності, ніж присвятити свій час і увагу поширенню впровадження Біткоїна.

Майкл Сейлор нещодавно оголосив, що покине посаду генерального директора MicroStrategy, аби приділяти більше часу Біткоїну. Я можу зрозуміти, чому він не хоче відволікатися на повсякденні операції компанії-розробника програмного забезпечення, коли він зосереджений на тому, щоб якомога більше часу та енергії витрачати на поширення ідеї Сатоші Накамото. Це означає, що він матиме більше часу на подкасти із 17 частин із Робертом Брідлавом, а якщо нам пощастить, на ще більшу кількість незручних п’ятихвилинних інтерв’ю з дикторами з CNBC, які у тисячний раз запитуватимуть його про волатильність ціни Біткоїна. Чи я єдина людина, яка вважає ці інтерв’ю абсолютно потішними? Як би мені не подобалося чути, як він розмовляє з експертом, у його усмішці, коли він розмовляє з основними ЗМІ, є щось таке, що мені просто подобається.

Він уже заявляв, що планує використати свій час, щоб купити більше біткоїнів і навчати генеральних директорів, чому і як тримати цей актив на своїх балансах, але мені цікаво… які саме плани він виношує в голові на наступні кілька років?

Можливо, Сейлор планує піти шляхом Джека Дорсі, де він створить інноваційну технологічну компанію, орієнтовану на Біткоїн. Можливо, він очолить венчурну фірму, яка займатиметься лише біткоїнами, щоб фінансувати цікаві проєкти та компанії в космосі. Або, можливо, ми продовжимо робити саме те, що він сказав, що збирається робити, і в наступні кілька місяців ми побачимо хвилю компаній, які почнуть розміщати BTC в себе на балансах. Сейлор буквально може робити все, що забажає. Цікаво, якою б у Майкла Сейлора була робота мрії у сфері Біткоїна?

Я не маю багато спільного з Майклом Сейлором, але одна річ, яку ми поділяємо, – це любов до розмов про Біткоїн. Немає нічого, що мені подобається більше, ніж випити кави з колегою-біткоїнером і поговорити про все, що відбувається у світі чарівних інтернет-грошей. Я ходжу на мітапи так часто, як тільки можу, і мені пощастило, що у мене є кілька друзів, які вже проковтнули помаранчеву пігулку і яких я часто бачу, але як би було чудово працювати в місці, де всі цілими днями говорять про Біткоїн? Я припускаю, що моєю роботою мрії у сфері Біткоїна було б працювати в фізичному центрі перетину Біткоїн-спільноти, як це відбувається в Біткоїн-парку у Нешвіллі або в нетворкінг-спейсі Bitcoin Commons в Остіні. Однією з багатьох речей, які роблять Біткоїн особливим, є те, що він справді є сполучною ланкою між цифровим і фізичним світами, і ці фізичні місця, де люди можуть збиратися разом і просувати Біткоїн вперед, надзвичайно важливі. А що, як до цього ж прагнув і наш супермен? Що, якщо після багатьох років відвідування засідань правління, потурання нескінченним стандартам відповідності та виконання повторюваних зобов’язань перед ЗМІ, усе, що він хотів би робити, це готувати лате та зависати з простим народом? Що, якби він просто хотів бути мухою на стіні та просочитися енергією Біткоїна? Що, коли він просто хотів бути серед людей, які пристрасно діляться ідеями, навчають, створюють і формують Біткоїн-революцію?

Біткоїну не потрібен ніхто з нас – навіть Майкл Сейлор. Це більше, ніж усі ми. Але Біткоїн тільки виграє, коли всі ми просуваємо його вперед. Для деяких це означає дати помаранчеву пігулку генеральним директорам компаній зі списку Fortune 500. Для інших це означає розробку нових суперсучасних технологій. Але для багатьох із нас це означає організувати місцевий мітап, допомогти нашим друзям і родині зрозуміти, що таке «надійні гроші», або навіть щось таке просте, як подача кави та булочок.

Якою є ваша омріяна робота у сфері Біткоїна? Що ви робите, щоб це сталося? І містере Сейлор, якщо ви берете на роботу, я роблю чудовий London Fog (з англ. – «Лондонський туман», чай з ванільним сиропом).

Це гостьова публікація Бумера, давнього та активного учасника руху за фінансову незалежність/ранній вихід на пенсію (FIRE). Висловлені погляди є повністю його власними і не обов’язково збігаються з точкою BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Кожен четвертий американець володіє біткоїнами Кожен четвертий американець володіє біткоїнами Дослідження Unchained свідчить про приголомшливе зростання володіння BTC серед американських інвесторів, при цьому у 2024 році визначальними будуть ясність регулювання та економічні фактори. Нік Хоффман 03 грудня 2023
Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Есперанто був спробою створити нову мову, якою могли б спілкуватися люди в усьому світі, але його так і не прийняли. Чи спіткає Біткоїн така сама доля? Пол Фокс 03 грудня 2023
Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Чи є прийняття Біткоїна державою чимось позитивним? Чи це поступово зруйнує ті властивості, які ми вважаємо цінними у Біткоїні? Майкл Матулеф 02 грудня 2023