В Австралії запустять ще один спотовий біткоїн-ETF

В Австралії запустять ще один спотовий біткоїн-ETF

Біткоїн-фонд DigitalX торгуватиметься на Австралійській фондовій біржі.

Компанія DigitalX, що спеціалізується на управлінні цифровими активами, отримала дозвіл австралійського регулятора на запуск спотового біржового біткоїн-фонду (ETF). Про це повідомляє Cointelegraph.

Зазначимо, що фонд DigitalX стане другим ETF, що торгуватиметься на Австралійській фондовій біржі (ASX). Біткоїн ETF DigitalX буде зареєстрований під тикером BTXX 12 липня.

«Біткоїн-ETF від DigitalX – це спотовий ETF-продукт, який надає клієнтам ASX прямий доступ до біткоїна через регульовану і ліквідну структуру фонду», – сказала CEO компанії Ліза Вейд.

DigitalX також співпрацюватиме з інвестиційною компанією 3iQ, що спеціалізується на криптовалютах, для просування та розповсюдження продукту в Австралії та на міжнародному рівні.

Історія біткоїн-ETF в Австралії

Перший спотовий біржовий біткоїн-фонд, який безпосередньо володіє BTC, був запущений на біржі CBOE Australia 4 червня. Йдеться про біткоїн-ETF від компанії Monochrome Asset Management (IBTC).

Приблизно за місяць до запуску фонду DigitalX, 15 червня ASX схвалила спотовий біткоїн-ETF VanEck, який розпочав торги 20 червня. Перший торговий день VanEck Bitcoin ETF (VBTC) завершився з обсягом торгів в $1,3 млн – це набагато нижче середньоденного показника в $450 млн, який демонстрували дев'ять спотових біткоїн- ETF в США протягом перших десяти торгових днів.

Австралійський фондовий менеджер Betashares також планує створити біткоїн-фонд на ASX, згідно з квітневим звітом Bloomberg.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

В яких юрисдикціях крім США та Австралії запускають біткоїн-ETF

Нещодавно відкрився ринок біткоїн-ETF у Таїланді. Ця країна також приєдналася до світового тренду 4 червня.

Тут першою отримала дозвіл компанія One Asset Management (ONEAM), затверджений комісією ETF отримав назву ONE Bitcoin ETF Fund of Funds Unhedged.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024