У Bitfarms новий гендиректор

У Bitfarms новий гендиректор

На такі кроки майнер пішов через тиск з боку конкурента – Riot Platforms.

Компанія Bitfarms Ltd., що займається видобутком біткоїнів, призначила новим генеральним директором Бена Ганьона, оскільки тиск з боку конкурента Riot Platforms Inc. стає все більш помітним. Про це повідомляє Bloomberg.

Рада директорів Bitfarms призначила генеральним директором компанії Бена Ганьона. Він став п'ятим CEO Bitfarms за останні п'ять років.

Ганьон замінив тимчасового генерального директора Ніколя Бонту, який обіймав цю посаду після того, як Bitfarms звільнила Джеффрі Морфі в травні. Морфі був звільнений одразу після того, як подав позов проти компанії з вимогою відшкодування збитків у розмірі $27 млн за порушення контракту.

У той же день, коли Ганьон зробив заяву щодо свого призначення, Riot запустила вебсайт під назвою «Кращий Bitfarms» зі слоганом «Настав час виправити зламане корпоративне управління Bitfarms».

Історія стосунків Riot Platforms та Bitfarms

Riot Platforms неодноразово критикувала Bitfarms за погане корпоративне управління, пов'язане зі зміною генерального директора. 22 квітня Riot зробила пропозицію про купівлю Bitfarms на суму $950 млн за ціною $2,3 за акцію, але отримала відмову.

Коли Riot збільшила свою частку в компанії минулого місяця, ймовірно, з метою її силового захоплення, Bitfarms прийняла так званий захист у вигляді «отруйної пігулки». Riot придбала майже 15% акцій Bitfarms, що є саме тим порогом, за яким «отруйна пігулка» починає діяти.

«Постійна і незаперечна нездатність ради директорів Bitfarms адекватно управляти процесом зміни генерального директора є чітким свідченням того, що необхідні зміни», - наголошують представники Riot.

24 червня Riot оголосила, що висунула трьох своїх кандидатів до ради директорів Bitfarms і що невелика майнерська компанія має 21 день для скликання спеціальних зборів, щоб проголосувати за їхнє затвердження.

Riot висунула Джона Ділейні, Емі Фрідман та Ральфа Герінга, підкреслюючи їхній досвід у відносинах з урядом, корпоративному управлінні та знанні енергетичної галузі.

Якщо хтось із нових кандидатів буде затверджений, вони можуть замінити голову компанії. Зауважимо, що ціна акцій Bitfarms зросла приблизно на 32% до $2,67 з того часу, як 28 травня стало відомо, що Riot намагається придбати компанію. Акції Riot за той же період впали приблизно на 9,4% до $9,4.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще компанії поглинають конкурентів

Компанії, що займаються видобутком біткоїнів, намагаються збільшити свою частку на ринку шляхом поглинання менших конкурентів на тлі скорочення прибутків. Так, наприклад, компанія CleanSpark уклала угоду про купівлю майнера GRIID Infrastructure за $155 млн. Угода має бути закритою до третього кварталу 2024 року.

Після закриття угоди акціонери GRIID отримають звичайні акції CleanSpark. Ця компанія також візьме на себе непогашену заборгованість та інші зобов'язання GRIID, а також надасть кредит на поповнення обігових коштів у розмірі $5 млн і проміжний кредит на суму $50,9 млн.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024