Metaplanet придбала додатково 43 BTC

Metaplanet придбала додатково 43 BTC

Загалом японська компанія накопичила вже 203 біткоїни вартістю $12,7 млн.

Японська публічна компанія Metaplanet 8 липня поповнила біткоїн-резерви ще на 42,5 BTC, придбавши їх за 400 млн єн ($2,5 млн). Таким чином компанія продовжує дотримуватися стратегії, спрямованої на використання біткоїна як резервного активу, повідомляє Bitcoin Magazine.

Попри падіння курсу активу, компанія продовжила купувати BTC. Тепер на її рахунках зберігаються 203 монети, які вона придбала за 2,05 млрд єн ($12,7 млн). Таким чином середня вартість одного біткоїна Metaplanet дорівнює $62 000.

Що відомо про бізнес-стратегію Metaplanet

Metaplanet наслідує бізнес-стратегію накопичення біткоїнів американської компанії MicroStrategy, яка займається розробкою програмного забезпечення. З 2020 року по сьогоднішній день MicroStrategy накопичила понад 200 000 біткоїнів, які зараз коштують $15 млрд.

Японська компанія заявила, що купівля біткоїнів допомагає мінімізувати ризик ослаблення єни на тлі тривалих низьких процентних ставок. Такий підхід також забезпечує внутрішнім інвесторам доступ до головного цифрового активу через публічну компанію з пільговим податковим режимом.

Хоча поки що обсяги купівлі BTC залишаються невеликими, проте Metaplanet продовжує накопичувати резерви, що каже про її рішучі наміри щодо Біткоїна.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Які ще компанії використовують Біткоїн-стратегію

Схожу стратегію з Metaplanet та MicroStrategy використовує також і канадська технологічна компанія DeFi Technologies. Вона у червні придбала 110 BTC за $7,7 млн і збирається зробити біткоїн резервним активом.

На тлі цих новин ціна акцій DeFi Technologies підскочила 7 червня на 11,1%, закінчивши торгову сесію на позначці $1,3.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024