У Нігерії біткоїн-компаніям дали місяць на реєстрацію

У Нігерії біткоїн-компаніям дали місяць на реєстрацію

Регулятор обіцяє покарати всіх, хто не пройде цю процедуру.

Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) Нігерії з 21 червня зобов’язала всі компанії, які працюють у Біткоїн-індустрії, у місячний термін заново перереєструвати свою діяльність. Про це йдеться на сайті регулятора.

SEC уточнює, що якщо компанії не перереєструються, це загрожуватиме їм «примусовими заходами». Нова реєстрація пов'язана зі змінами у правилах випуску цифрових активів, їх розміщенні, обігу та зберіганні.

«Всім діючим і потенційним постачальниками віртуальних послуг (VASP) пропонується відвідати електронний портал SEC для завершення процесу подання заявки не пізніше 30 днів з дати цього циркуляру», - повідомив регулятор.

Біткоїн і Нігерія

У червні лідером Google-трендів щодо Біткоїна серед країн світу стала Нігерія. Вона навіть випередила Сальвадор та посіла перше місце за частотою запитів.

Ця тенденція свідчить про те, що регіони з низьким рівнем економічної безпеки, меншим покриттям банківської системи й молодим населенням більш схильні до використання Біткоїна як засобу заощадження і полегшення платежів.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Посилення тиску на індустрію

У березні SEC Нігерії запропонувала збільшити реєстраційні збори для компаній, що працюють з біткоїном та криптовалютами, аж на 400%. Відповідні нововведення мають стосуватися криптоемітентів, біткоїн-бірж та депозитарних платформ.

Ці пропозиції почали з’являтися на тлі падіння нігерійської найри до рекордно низького рівня щодо долара.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024