Кити за добу інвестували понад $400 млн у BTC

Кити за добу інвестували понад $400 млн у BTC

Підтримка великих власників монет створює передумови для повернення бичачого тренду на ринку.

Великі власники біткоїнів (із балансом у щонайменше 1000 BTC) за останню добу додали до своїх резервів 7130 BTC ($436 млн). Про це повідомляє IntoTheBlock із посиланням на дані блокчейну.

Інвестори, які контролюють щонайменше 0,1% від загальної пропозиції біткоїна, продемонстрували найбільший чистий приплив коштів з кінця травня. На думку експертів, це свідчить про те, що вони сприймають поточні ціни як оптимальні умови для купівлі.

Кити за добу інвестували понад $400 млн у BTC
Динаміка ціни та резервів китів. Джерело: IntoTheBlock.

Історичні дані також підтверджують, що курс біткоїна зазвичай починає стрімко відновлюватися після активізації китів. До того ж тиск продажів, пов’язаних з Mt. Gox, ймовірно, буде значно нижчим за попередні прогнози.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Інші індикатори

Цей період накопичення збігається з перепроданістю біткоїна, на що вказує Індекс відносної сили (RSI). Аналітик Алі Мартінес зазначив, що RSI опустився до зони перепроданості (нижче за 30), яка історично передувала сплескам цін.

Минулі випадки подібних сигналів RSI призводили до значного зростання: на 197% у серпні 2023 року, а також на 60% і 62% у листопаді 2022 року і березні 2023 року відповідно. Після нещодавнього падіння ціна біткоїна частково відновилася до $60 600, що свідчить про помірний оптимізм інвесторів.

Стратегії китів

Слід зазначити, що у попередні два тижні кити, навпаки, активно продавали монети. За цей період вони продали монет на $1,2 млрд, до того ж вони надавали перевагу брокерам, а не операціям на відкритому ринку. Серед продавців були й майнери, які потребують додаткових коштів для покриття власних операційних витрат.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024