Інвестори знову несуть гроші до біткоїн-ETF

Інвестори знову несуть гроші до біткоїн-ETF

Найбільше коштів зібрав фонд FBTC від компанії Fidelity – $49 млн, в той час як IBIT від BlackRock зафіксував загалом нульовий приплив.

У вівторок, 25 червня, спотові біткоїн-фонди знову фіксують приплив коштів, загалом залучивши $31 млн. Перед цим сім торгових днів поспіль спостерігався чистий відтік, свідчать дані сервісу SoSoValue.

Найбільше інвестицій залучив фонд FBTC від компанії Fidelity – $49 млн, за ним слідує BITB від Bitwise з $15 млн. HODL від VanEck також показав чистий приплив у розмірі $4 млн.

З іншого боку, чистий відтік з GBTC від Grayscale склав $30,3 млн. Ark Invest та 21Shares ARKB повідомили про $6 млн чистого відтоку.

IBIT від BlackRock, найбільший спотовий біткоїн-фонд за вартістю чистих активів, показав нульовий приплив, попри те, що у вівторок його денний обсяг торгів склав $1,1 млрд. Інші фонди від Invesco і Galaxy Digital, Valkyrie і Franklin Templeton також зафіксували вчора нульовий приплив.

Станом на вівторок 11 спотових біткоїн-фондів, які дебютували в січні, зафіксували загальний чистий приплив у розмірі $14,42 млрд.

Статистика за два тижні

За даними сервісу Farside Investors, загальний відтік коштів з біткоїн-ETF досяг $1,3 млрд за останні два торгових тижні, при цьому відтік із фонду компанії Grayscale склав за цей період $517 млн.

Примітно, що біткоїн-ETF компанії BlackRock виявився єдиним фондом, який показав позитивні результати, продемонструвавши приплив коштів на суму $43 млн за останні два тижні.

Зниження курсу біткоїна за цей період перевищило 16%.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Попит на ринку ETF та видобуток біткоїнів

У червні аналітики з’ясували, що спотові біткоїн-фонди поглинули двомісячний обсяг видобутку біткоїнів протягом лише одного тижня. За цей період 11 спотових ETF придбали близько 25 729 BTC, а майнери за цей час змогли видобути у вісім разів менше – 3150 BTC.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024