Мільярдер Майкл Делл зацікавився Біткоїном

Мільярдер Майкл Делл зацікавився Біткоїном

Він позитивно відреагував на коментар засновника MicroStrategy Майкла Сейлора у соцмережі X.

Генеральний директор компанії Dell Technologies Майкл Делл виявив інтерес до Біткоїна під час обміну думками із засновником фірми MicroStrategy Майклом Сейлором у соціальній мережі X.

Все почалося з повідомлення, коли Делл написав у себе на сторінці в X: «Дефіцит створює цінність».

Своєю чергою, засновник MicroStrategy прокоментував допис так: «Біткоїн – це цифровий дефіцит».

Наступного дня CEO Dell опублікував зображення Cookie Monster із телешоу «Вулиця Сезам», яке поглинає біткоїни замість печива.

Хто такий Майкл Делл та чим займається його компанія

За даними Forbes, Майкл Делл входить у двадцятку найбагатших людей світу із капіталом близько $100 млрд.

Його компанія, Dell Technologies, заснована в 1984 році, з головним офісом в Остіні, штат Техас. Вона є одним із провідних світових лідерів у галузі розробки й виробництва комп'ютерного обладнання. Dell виробляє сервери, системи зберігання даних, робочі станції, мережне устаткування, персональні комп'ютери, ноутбуки і КПК, принтери, багатофункціональні пристрої, монітори, проєктори, телевізори.

Станом на травень Dell мала $34,6 млрд на своєму балансі, з яких $5,8 млрд – це готівка та її еквіваленти. Втім біткоїн серед активів компанії не згадується.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Бізнес-стратегія MicroStrategy

Останнім часом дедалі більше різних компаній переймають модель бізнес-стратегію компанії MicroStrategy. Але жодна з них не змогла накопичити таку кількість біткоїнів.

Згідно з останніми даними, на рахунках фірми зберігається 226 331 BTC. На них MicroStrategy витратила більше ніж $8,3 млрд, таким чином середня вартість купівлі однієї монети склала $36 798.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024