Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн

Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн

Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження.

Інвестор і венчурний капіталіст Навал Равікант вважає біткоїн справжнім засобом заощадження на відміну від інших цифрових активів. Про це він написав у себе на сторінці у соцмережі X.

«Можливо, біткоїн є справжнім L1 (засобом збереження вартості), а всі інші ланцюжки конкурують за L2 (засіб обміну)», - написав Равікант.

Що відомо про Навала Равіканта

Навал Равікант є відомим американським підприємцем та інвестором. Він є засновником платформи AngelList, яка допомагає стартапам залучати інвестиції. Він інвестував на ранніх стадіях у понад 200 компаній, серед яких були Uber і Twitter. Його інвестиції у ці компанії виявились успішними, з огляду на їхню популярність.

На своїх сторінках у соцмережах Равікант часто пише на тему інновацій та підприємництва, де ділиться своїми знаннями та досвідом та гостро критикує сучасні інвестиційні практики.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще з відомих інвесторів підтримав Біткоїн

Сьогодні багато хто з успішних інвесторів вже оцінили переваги Біткоїна. Наприклад американський мільярдер Білл Акман вважає, що Біткоїн може захистити від проблем з економікою.

Схожої думки дотримується мексиканський мільярдер Рікардо Салінас. За його словами, Біткоїн допоможе не лише захистити активи інвесторів від інфляції та девальвації, а й у перспективі збільшить їх.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024