Marathon Digital почав обігрівати будинки у Фінляндії

Marathon Digital почав обігрівати будинки у Фінляндії

Першою тепло від майнінгового обладнання отримає громада регіону Сатакунта, де мешкає 11 000 фінів.

Компанія Marathon Digital Holdings, Inc., яка займається видобутком біткоїнів, запустила інноваційний пілотний проєкт з утилізації тепла, отриманого від майнінгу, для обігріву будинків. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Першою тепло від майнінгового обладнання отримає громада у Фінляндії. У західному регіоні країни Сатакунта наприкінці травня був підключений до мережі дата-центр потужністю 2 МВт.

«Цей пілотний проєкт у Фінляндії є важливим кроком вперед у нашій стратегії глобального розширення та інноваційного розвитку. Ми не просто видобуваємо цифрові активи, ми опалюємо будинки та інтегруємо сталі практики в нашу бізнес-модель. Ми віримо, що такі інновації можуть сприяти розвитку індустрії цифрових активів», - сказав голова та генеральний директор Marathon Digital Фред Тіль.

Ця ініціатива є дебютом компанії в Європі. Централізоване теплопостачання передбачає нагрівання води та її розподіл для обігріву місцевих будівель. Фінляндія, відома своїм екологічно чистим енергетичним балансом. Використовуючи тепло від обладнання дата-центру, проєкт має на меті зменшити викиди вуглецю та операційні витрати.

Що відомо про Marathon Digital

Marathon Digital Holdings є провідною компанією у сфері видобутку біткоїна у США, була заснована у 2010 році. Спочатку вона мала назву Marathon Patent Group і займалася патентами. Однак у тому ж 2010 році фірма викупила патенти, пов'язані з шифруванням, і почала майнінг біткоїнів.

З 1 березня 2021 року компанія Marathon Patent Group оголосила про зміну назви на Marathon Digital Holdings. Цей крок став частиною ширшого корпоративного ребрендингу, який мав продемонструвати прихильність компанії саме до інвестування в біткоїни та їх видобутку.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще проєкти у Marathon Digital

Окрім обігріву будинків у Фінляндії, Marathon Digital планує почати заробляти на вирощуванні креветок. Зокрема, компанія заявила про обігрів відповідних теплиць у Небрасці. Голова компанії Фред Тіль вважає, що завдяки теплу можна розв'язати проблему з голодом у деяких регіонах світу.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024