Кити за два тижні продали BTC на $1,2 млрд

Кити за два тижні продали BTC на $1,2 млрд

Одними з найбільших продавців біткоїнів були довгострокові власники біткоїнів і майнери.

Великі власники біткоїнів за останні два тижні продали монет на $1,2 млрд за допомогою брокерів, а не на відкритому ринку. Про це пише CoinDesk, посилаючись на звіт аналітичного сервісу CryptoQuant.

Одними з найбільших продавців BTC були довгострокові власники біткоїнів і майнери. При цьому зараз на ринку нема жодних ознак відновлення попиту.

«Трейдери не збільшують свої запаси біткоїнів, а зростанню попиту великих власників (китів. – Ред.) все ще бракує сили. Ліквідність стейблкоінів продовжує сповільнюватися, зростаючи найповільнішими темпами з листопада 2023 року», - зазначили аналітики.

Трейдери зменшили свої активи з того часу, як ціни на BTC перевищили $70 000 наприкінці травня, що свідчить про зменшення вікових діапазонів UTXO, які відстежує CryptoQuant.

Що відбувається з ринком

Невитрачені результати біткоїн-транзакцій, або UTXO, використовуються трейдерами для відстеження моделей купівлі-продажу в попередніх, поточних і майбутніх ринкових циклах. Зменшення віку UTXO зазвичай вказує на збільшення активності біткоїна, а отже, і продажу. Зростання свідчить про більшу активність на ринку.

Оглядачі ринку кажуть, що майнери, можливо, все частіше звертають увагу на сектор штучного інтелекту (ШІ), який стрімко розвивається, а не на біткоїн, що призводить до того, що вони продають свої запаси замість того, щоб тримати їх у себе. Обидва сектори значною мірою покладаються на потужні обчислювальні чипи для генерування та зберігання даних – ресурс, яким майнери вже володіють.

«Однією з найбільших тенденцій після халвінгу цього року є те, що майнери все частіше переорієнтовуються на бізнес зі штучним інтелектом. Халвінг змусив майнерів шукати інші канали для збільшення доходів. Оскільки фірми, що займаються ШІ, потребують енергоємних центрів обробки даних, майнери біткоїнів поступово збільшують дохід від угод з фірмами, що займаються штучним інтелектом», - поділилася старша аналітикиня компанії Metalpha Люсі Ху.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Статистика по біткоїн-китам

Згідно з останніми дослідженнями, накопичення біткоїнів китами досягло майже чотирирічного максимуму, що востаннє спостерігалося у 2020 році. Кити накопичують біткоїни темпами, що нагадують бичачий тренд 2020 року, помітили аналітики.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024