Bernstein розхвалює Біткоїн-стратегію MicroStrategy

Bernstein розхвалює Біткоїн-стратегію MicroStrategy

Аналітики наголосили, що компанія не продала жодного біткоїна відтоді, як почала купувати монети у 2020 році.

MicroStrategy (MSTR) – це не просто фірма-розробник програмного забезпечення, вона диверсифікувала свої корпоративні рахунки завдяки біткоїну та першою прийняла відповідну бізнес-стратегію. Про це йдеться у дослідницькому звіті брокера Bernstein, передає CoinDesk.

«MSTR є єдиною компанією, яка створила інституційний попит на конвертовані облігації, прив'язані до біткоїна», - зазначили аналітики Гаутам Чхугані та Махіка Сапра.

За даними Bernstein, MicroStrategy залучила $4 млрд конвертованого боргового фінансування з метою купівлі більшої кількості біткоїнів. Конвертована облігація - це вид боргових цінних паперів, які можуть бути переведені в акції. Наразі фірма володіє 214 400 BTC на суму близько $14,5 млрд. Вона почала купувати монети ще у 2020 році.

«Жодна інша корпорація не має активної стратегії інвестування в біткоїни, яка може залучати капітал у таких масштабах», - зазначають автори дослідження.

Довгострокова стратегія конвертованого боргу MicroStrategy означає, що компанія має достатньо часу, щоб отримати вигоду від потенційного зростання біткоїна з обмеженим ризиком ліквідації цифрового активу на своєму балансі, йдеться в записці.

Коли біткоїн дорожчає, MicroStrategy має більше можливостей для випуску нових боргових зобов'язань, і навпаки, коли курс BTC падає, фірма може випустити нові акції, щоб знизити боргове навантаження, повідомили у Bernstein.

Аналітики наголосили, що MicroStrategy не продала жодного біткоїна відтоді, як почала купувати монети у 2020 році, і очікують, що компанія продовжить залучати капітал, щоб поповнити свій запас.

Які плани у MicroStrategy

Для чергового поповнення біткоїн-резервів MicroStrategy заявила про плани залучити $700 млн шляхом приватного розміщення конвертованих облігацій. Компанія також надасть первинним покупцям опціон на купівлю додаткових облігацій на суму $75 млн. Облігації підлягають погашенню 15 червня 2032 року, якщо вони не будуть викуплені, погашені або конвертовані раніше відповідно до їхніх умов.

За підсумками останнього року акції MicroStrategy зросли на 500%. Така динаміка дозволила фірмі випередити за дохідністю майже всі публічні компанії.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще притримується біткоїн-стратегії

Приклад MicroStrategy сьогодні наслідують дедалі більше компаній. Однією з таких є японська Metaplanet. Представники фірми повідомили 11 червня про придбання 23,25 BTC на суму у понад $1,5 млн. Загальні ж біткоїн-резерви Metaplanet досягли 141,07 BTC (близько $9,6 млн).

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024