CleanSpark купує низку майнінгових об’єктів у Джорджії

CleanSpark купує низку майнінгових об’єктів у Джорджії

Угоду оцінили майже у $26 млн, а загальна потужність обладнання дата-центрів перевищує 3,7 EH/s.

Американська майнінгова компанія CleanSpark домовилась про придбання п'яти об'єктів для видобутку біткоїнів у штаті Джорджія. Про це повідомляє Cointelegraph.

У CleanSpark пояснили, що угода вартістю $25,8 млн буде закрита найближчим часом, а потужність п’яти об’єктів перевищить 3,7 EH/s. Операційна потужність дата-центрів варіюється від 8 до 15 МВт, а в сумі становить 60 МВт на всіх об'єктах. Представники CleanSpark висловили впевненість, що до кінця червня загальний хешрейт компанії перевищить 20 EH/s.

Генеральний директор CleanSpark Зак Бредфорд відзначив вигідний взаємозв'язок між майнерами та регіональною енергетичною інфраструктурою.

«Ці об'єкти не тільки покращують можливості балансування навантаження для місцевих населених пунктів, з якими ми працюємо, але й сприяють досягненню нашої мети на середину року - збільшення операційного хешрейту до 20 EH/s», - заявив Бредфорд.

Майнінг та президентські перегони

Індустрія майнінгу в США опинилася в центрі уваги після того, як кандидат у президенти Дональд Трамп заявив, що «останні біткоїни мають бути видобуті у США», і провів закриту зустріч з лідерами індустрії: Riot Platforms, CleanSpark і TeraWulf.

На своїх сторінках у соцмережах Трамп також написав, що біткоїн може стати «останньою лінією оборони» Америки проти цифрової валюти центрального банку (CBDC), а потім припустив, що біткоїн може зробити «США енергетично панівною державою».

Коментарі кандидата у президенти викликали бурхливу реакцію у Біткоїн-спільноті, дехто стверджував, що він не має жодного уявлення про індустрію і просто намагається здобути голоси виборців. Однак інші, такі як засновник Shapeshift Ерік Вурхес, кажуть, що деталі, які стоять за коментарями Трампа, набагато менш значущі, ніж його позитивні коментарі.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Кого ще купує CleanSpark

Окрім дата-центрів у Джорджії, нещодавно з’ясувалось, що компанія збирається поглинути китайського конкурента MineOne. Остання компанія опинилася в центрі уваги через близьке розташування до американської військової бази у Вайомінгу.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024