Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною

Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів.

На балансі Сполучених Штатів мали б знаходитись 400 000 біткоїнів, однак влада продала 187 078 BTC за $282 млн. Про це написав генеральний директор Bitcoin Magazine Девід Бейлі у себе на сторінці в X.

За його словами, біткоїни американська влада продала за заниженою ціною. Тож наступний президент США має створити стратегічний резерв. На його думку, Америка ніколи більше не повинна продавати біткоїни, а має повернути те, що вже втратила.

Звідки біткоїни в уряду США

Значна частина біткоїнів, якими володіє уряд США пов’язана так чи інакше з конфіскацією монет у справі даркнет-маркетплейсу Silk Road.

Час від часу американська влада конвертує BTC у долари, але не чекає, коли біткоїн сильно подорожчає, щоб продати ці активи з великим прибутком. І нинішні біткоїн-запаси – не більше ніж елемент тривалого судового процесу, аніж результат стратегічного планування.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Які країни зберігають біткоїни

Здебільшого уряди негативно ставляться до головного цифрового активу, бо він позбавляє їх контролю над грошима. Проте у деяких країнах в резервах знайшли BTC. Це США, Китай, Велика Британія, Німеччина, Україна, Сальвадор, Бутан, Венесуела, Фінляндія, Грузія та Болгарія.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024