Трейдери зазнають ліквідацій через падіння курсу BTC

Трейдери зазнають ліквідацій через падіння курсу BTC

Корекція на ринку триває, а значна кількість трейдерів зазнала збитків через використання маржинальної торгівлі.

Обсяг ліквідацій позицій біткоїн-трейдерів за останню добу досяг $72 млн. Про це свідчать дані сервісу CoinGlass.

Головною причиною збитків стало падіння курсу цифрового активу нижче за $65 000. Переважна більшість ліквідацій припала на довгі позиції, адже трейдери здебільшого очікували на позитивний тренд на ринку.

Трейдери зазнають ліквідацій через падіння курсу BTC
Обсяг ліквідацій позицій трейдерів за добу. Джерело: CoinGlass.

Понад 190 000 трейдерів зазнали примусового закриття позицій за останні 24 години. Загалом період консолідації курсу біткоїна триває вже понад три місяці. Проте цього циклу історичний максимум вперше був оновлений ще до халвінгу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Чому трапляються ліквідації

Ліквідація біткоїн-трейдерів – це процес, у результаті якого позиція трейдера у BTC примусово закривається торговою платформою або біржею через втрату значної частини вартості. Це призводить до падіння балансу маржинального рахунку трейдера нижче мінімально необхідного рівня.

Ліквідація позицій часто відбувається в періоди високої волатильності ринку, коли різкі коливання цін можуть швидко знизити вартість позицій з кредитним плечем. Наприклад, якщо трейдер має довгу позицію в біткоїні з високим кредитним плечем, а ціна BTC падає, власний капітал може виявитися нижче необхідного рівня маржі.

Попередні ліквідації

У червні відбулося вже декілька масштабних ліквідацій. 12 червня ліквідації досягли $47 млн через падіння біткоїна на 3,5%. Більшість з них також становили довгі позиції. Загалом учасники ринку очікують на продовження бичачого ралі, проте не можуть точно визначити терміни його початку.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024