В Австралії запускають ще один біткоїн-ETF

В Австралії запускають ще один біткоїн-ETF

Емітентом спотового біткоїн-фонду стане інвестиційна компанія VanEck.

Австралійська біржа цінних паперів (ASX) затвердила свій перший спотовий біржовий біткоїн-фонд (ETF), який почне торгуватись 20 червня. Про це повідомляє Cointelegraph.

Емітентом спотового біткоїн-ETF стане інвестиційна компанія VanEck. Фонд матиме назву VBTC (VanEck Bitcoin ETF). Генеральний директор VanEck в Азійсько-тихоокеанському регіоні Аріан Нейрон підтвердив, що попит на біткоїн в Австралії зростає, особливо за допомогою «регульованого, прозорого і звичного інвестиційного інструменту».

«Ми визнаємо, що біткоїн – це новий клас активів, до якого хочуть отримати доступ багато інвесторів. VBTC також робить біткоїн більш доступним», - сказав Нейрон.

Запуск біткоїн-фондів в Австралії

Австралія намагається наслідувати приклад США, де на початку року відбувся успішний запуск спотових біткоїн-ETF. Тому тут на біржі CBOE Australia 4 червня офіційно запрацював перший спотовий біржовий біткоїн-фонд, який безпосередньо володіє BTC. Йдеться про біткоїн-ETF від компанії Monochrome Asset Management (IBTC).

Особливість цього фонду в тому, що він пропонує пряме володіння біткоїнами, надаючи інвесторам прямий доступ до BTC. Повідомляється, що ETF стягує комісію за управління в розмірі 0,98%.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Де ще запустились нещодавно біткоїн-ETF

Окрім Австралії, нещодавно відкрився ринок біткоїн-ETF у Таїланді. Ця країна також приєдналася до світового тренду 4 червня.

Тут першою отримала дозвіл компанія One Asset Management (ONEAM), затверджений комісією ETF отримав назву ONE Bitcoin ETF Fund of Funds Unhedged.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024