У Далласі за $2,4 млн продають «майнінг-будинок»

У Далласі за $2,4 млн продають «майнінг-будинок»

В особняку розмістили близько 80 майнерів, що споживають 500 кВт. Для цього до будинку провели дві окремі електролінії.

У Далласі, штат Техас, брокерська компанія з нерухомості Zillow за $2,4 млн виставила на продаж будинок, перероблений під дата-центр. Про це на сторінці в X повідомив акаунт Zillow Gone Wild.

Йдеться про «найдивніший будинок у Далласі», який обладнали майнерами з імерсійним охолодженням.

«Справжній багатофункціональний об'єкт, незалежно від того, які потрібні вам послуги: штучного інтелекту, хмарного хостингу, традиційного центру обробки даних, серверів або навіть майнінгу біткоїнів», – йдеться в оголошенні.

Відомо, що у будинку розмістили близько 80 майнерів, що споживають 500 кВт. Особняк має площу до 540 квадратних метрів, до неї під’єднуються дві окремі електролінії, зручний офісний простір та задній двір. Сам будинок розташований всього за 20 хвилин їзди від центру Далласа.

У чому складність домашнього майнінгу

Домашній майнінг біткоїна може бути невигідним через кілька ключових факторів. По-перше, конкуренція в майнінговій індустрії значно зросла, і великі майнінгові дата-центри з доступом до дешевої електроенергії та спеціалізованого обладнання (ASIC) домінують на ринку, значно знижуючи шанси соло-майнерів на отримання прибутку. По-друге, витрати на електроенергію для домашнього майнінгу часто перевищують потенційні доходи, особливо в країнах з високими тарифами на електроенергію.

Крім того, початкові інвестиції в обладнання можуть бути значними, і з часом воно може швидко застаріти через постійне зростання складності майнінгу. В результаті без доступу до дешевої електроенергії та сучасного обладнання домашній майнінг стає економічно невигідним для більшості людей.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що пропонують зараз виробники майнерів

9 травня під час виставки Bitcoin Asia 2024 виробник майнінгового обладнання Canaan представив флагманський продукт нового покоління для видобутку біткоїнів A1566 серії Avalon A15.

Цей майнер забезпечує хешрейт 185 TH/s при споживаній потужності 3240 Вт. Енергоефективність пристрою становить 18,5 J/TH.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024