У Сальвадорі планують створити банки для BTC-інвесторів

У Сальвадорі планують створити банки для BTC-інвесторів

Таким чином операції з біткоїном зможуть почати конкурувати з фіатними транзакціями.

Президент Сальвадору Наїб Букеле запропонував створити у країні приватні інвестиційні банки (BPI). Про це повідомила посол Сальвадору у США Мілена Майорга.

Ці банки пропонуватимуть інвесторам доступ до фінансових послуг як у доларах США, так і у біткоїнах, надаючи більш диверсифіковані варіанти фінансування з меншою кількістю обмежень у порівнянні з традиційними банками.

На відміну від звичайних банків, BPI не підпадатимуть під жорсткі правила, такі як обмеження на співпрацю з іноземними банками або фінансовими компаніями, пов'язаними з їхніми акціонерами. Створення нового приватного інвестиційного банку вимагатиме мінімального статутного капіталу в розмірі $50 млн та щонайменше двох акціонерів, які можуть бути іноземними.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Обговорення ініціативи

Пропозиція була оголошена послом Сальвадору в США Міленою Майорга і підтримана старшим радником президента з питань Біткоїна Максом Кайзером. Ця ініціатива з'явилася незабаром після того, як президент Букеле розпочав свій другий п'ятирічний термін на посаді.

Однак реформа ще не затверджена, оскільки законодавці поки не погодилися скликати чиновників для обговорення цілей проєкту та не винесли його на голосування в Комісії з питань технологій, туризму та інвестицій.

Інші проєкти Наїба Букеле

Президент Сальвадору Наїб Букеле також планує реалізувати низку інших Біткоїн-ініціатив найближчими роками. Серед них особливе місце займають Bitcoin City та біткоїн-облігації Volcano bonds. Таким чином уряд країни планує залучити додаткове фінансування від інвесторів для реалізації довгострокових проєктів.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024